Springen naar inhoud

Wat Moet Ik Doen

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
Er zijn 46 reacties in dit onderwerp

#16 nazarkizx

nazarkizx
  • Leden
  • 24 berichten

Geplaatst op 07 mei 2004 - 14:30

zaten oyleyaptim denedim kizi ze wist zijn telefoonnummer enzovoort sevgilim canim cicim diyordu kiz hepsini diyordu ikheb zoeen blunder begaan hani dedimya 2tane sms cektim per ongeluk onun enistesine cektim yani ablasiinin kocasina ofyaaaaaa iyice reziloldukk
nazar

#17 *_Çiğdem_*

*_Çiğdem_*
  • Validating
  • 2110 berichten

Geplaatst op 07 mei 2004 - 14:31

eUhhh.. konu kari$ti galiba.. ne eni$tesi alow.. ging toch om msn en andere meiske.. alla alla..  :S

Geplaatste afbeelding Geplaatste afbeelding

#18 nazarkizx

nazarkizx
  • Leden
  • 24 berichten

Geplaatst op 07 mei 2004 - 14:33

ja maar bende iste ona sms cektim sory falandiye ikhou vanje falan filan iste maar perongeluk enistesine cektim inplaats vannaar hem:(
nazar

#19 Hulya

Hulya
  • V.i.p.
  • 2374 berichten

Geplaatst op 07 mei 2004 - 14:35

Bence sen once bir sakinles.. Mesajlar baska yerlere gidiyor  :rolleyes:
Sen yapacagini yapmissin.. Simdi sira onda birak o arasin seni..
Aci çeken, Sefada sürer ..

#20 nazarkizx

nazarkizx
  • Leden
  • 24 berichten

Geplaatst op 07 mei 2004 - 14:38

ayyyy ik schaaaaamm me zooo resmen enistesine yazdim:(( aman ALLAHIMMM nu wilt hijme helemaal niet meer kendimi cok dusuk dusurdumm allahim
nazar

#21 Sari_Kiz

Sari_Kiz
  • Validating
  • 233 berichten

Geplaatst op 07 mei 2004 - 14:42

Kime sen kendini kucuk dusurdun enistenemi yoksa arkadasinami...
Sulamazsan Cicekler Gülmez..
Yollamazsan Selamlar Gelmez..

#22 FBtje

FBtje
  • V.i.p.
  • 2698 berichten

Geplaatst op 07 mei 2004 - 14:42

jaloezie maakt een hoop stuk zal ik maar zeggen

#23 Desert_Rose

Desert_Rose
  • Leden
  • 164 berichten

Geplaatst op 07 mei 2004 - 14:43

Citeren

Desert_Rose je kan zo invallen als Güzin abla!! 

Saol sari_kiz  :D

nazarkizx anladigim kadariyla hep sen girisimde bulunuyosun onunla konusmak icin en hij voert nix uit. Bu cocuk boylelikle ne bilim daha cok ugrassin mi ne diyo. soyle biside var. Fazla naz asik usandirir.Boyle yapmakla onun gururunu iyice oksamis olursun. Bence bi sure hic bisi yapma.

Ilerde belkide onun kafasina dang eder o seninle contact kurmaya calisir. Ama baktinki ondan ne ses ne seda geliyor. Dan is hij het gewoon niet waard.

Seni seviyorsa emin olki oda bisiler yapar ama hic bisi yapmiyosa demekki seni sevmemis yada sevmiyor artik.

#24 nazarkizx

nazarkizx
  • Leden
  • 24 berichten

Geplaatst op 07 mei 2004 - 14:46

yani erkek hoort toch achter hetmeisje aantelopen als het andersom is hemen havalara ucuyolar ve gozunde dusuyorsunya:(ondan reziloldum nebilimyaa we hebben al velen malen ruzie gehad hebsinde baristik bij eentje hebben we 1week niet met elkaar gesproken ne ben aradim ne o ensonunda o gelmisti hosuma gitti onun gelmesi maarja suan evlenmek istiyoruz falan ailesiyle tanistim odabenim halamla tanisti oyuzden busefer ben boyle arkasindan gidiyom:((
nazar

#25 Desert_Rose

Desert_Rose
  • Leden
  • 164 berichten

Geplaatst op 07 mei 2004 - 14:52

Bu kadar ciddisinizde Allah Allah ilerde evlenince ne halde olcaksiniz :blink:
Nazarkizx senin baya bi sevdigin bellide bu sebeb deilki ben yinede onun arkasindan gidim. Tabiki karsilikli fedakarliklar olcak. Bence her ikinizde bu evlilik isini ii dusunun.
Boyle evlenirseniz bu evliligin omrude kisa olur gibime geliyo. Hemen ne evliligi canim boyle. Zaman taniyin kendinize. Hen nolmuski o olmazsa dunyanin sonu deilya. Tekrar sevemezsin asik olamazsin diyede bisi yok.  :y:

#26 Sezer

Sezer

FrenshKiss

• Leden
  • 859 berichten

Geplaatst op 07 mei 2004 - 14:53

ziekkkkkk!!!
Geplaatste afbeelding
bu sabah bir umut var içimde;
nasıl olsa geri gelirsin diye

#27 nazarkizx

nazarkizx
  • Leden
  • 24 berichten

Geplaatst op 07 mei 2004 - 17:33

onsuzzzzzzz yasayamiyorummmmmmmmmmmmmmmmmm:((((((((((
nazar

#28 SaLaTa

SaLaTa
  • Leden
  • 5251 berichten

Geplaatst op 07 mei 2004 - 21:21

CiCi, op 7 May 2004, 09:22, zei:

bu ne la..  :S  :ph34r: bir password için gözümde sifirsin diyorsa $ükret $imdiden bu huyunu ögrenmi$ olduguna.. unut onu derim ben..  :dom:
haklisin kiz cici :)

om zo iets kleins meteen al zo doen...(of hij wou het al uitmaken,ve bir mana ariyordu

selametle
Yanabilir saltanatlar, olsun yeniden yapariz....!

#29 Pandora

Pandora

Lô - Lâ

• Leden
  • 6407 berichten

Geplaatst op 07 mei 2004 - 21:42

Hmm.. :denk: !!

Volgens mij zijn jullie nog erg jong en onervaren ( nog in de bloei van jullie leven) om een serieuze relatie aan te gaan.
Zoals ik het nu bekijk, hebben jullie (bijna) geen respect meer tegen elkaar. Uitschelden etc... :blink: (trouwens, ne ayip!!!!)

Bunun sonu yas.. sen bence kafani baska seylere (okumak gibi) yor..
Hayatin anlamini kavra...ozaman bazi olaylara daha olgun bakabilecek ve kimseyi rencide etmeden, olgun ve saygili bir iliski yurutebilceksin diye dusunuyorum.. ;)

Saygilarimla,

Layla
Gerçi ezelden beri zırhsızım.. Acıları dev aynasında büyüten rezil bir hassasiyetim var ..

My Music

#30 nazarkizx

nazarkizx
  • Leden
  • 24 berichten

Geplaatst op 08 mei 2004 - 11:03

gisteren hebben we weer gepraat maar het weer een enorme ruzie hij heeft me helemaal verrot gescholden toen ik zei orosbolarinla mutlu olursun insallah agzindan geleni saydi bana offfyaaa echt okadar agir konustuki

sonra gece yarisi komen er smsjes binnen van sory het spijtme heel erg ik hou vanje ik stuur niets terug natuurlijk later komt er nog een berichtje ik hou echt vanje hersey gonlunce olsun neyapcamyaaaaaaaa
nazar