Springen naar inhoud

Wat Moet Ik Doen

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
Er zijn 46 reacties in dit onderwerp

#1 nazarkizx

nazarkizx
  • Leden
  • 24 berichten

Geplaatst op 07 mei 2004 - 08:53

ik ben een meisje van 18jaar ikheb een relatie met een jongen van 22 sins 8maanden. We hadden elkaars w8woorden uitgewisseld en dus ging ik online met zijn naam er schreef een meisje askim naar hem dus ik gelijk boos ik dacht dat hij vreemdging etc. uit mijn woede heb ik zijn w8woord veranderd.
de volgende dag dat ik hem sprak zei hij ikheb helemaal niets met haar als je me niet geloofd yuzlestir bizi enzo maarja later toen ie erachter kwam dat ik zijn w8woord verandert had werd hij heel erg boos hij zei ik heb je die w8woord gegeven omdat ik je vertrouwde en jij hebt mijn vertrouwen verbroken gozumde sifirsin enzo uiteindelijk heb ik het wel gegeven maarja hij zei je leeft niet meer voor mij bitti.

wat moet ik nou doen ik hou zielsveel van hemmmmmm
nazar

#2 *_Çiğdem_*

*_Çiğdem_*
  • Validating
  • 2110 berichten

Geplaatst op 07 mei 2004 - 09:22

bu ne la..  :S  :ph34r: bir password için gözümde sifirsin diyorsa $ükret $imdiden bu huyunu ögrenmi$ olduguna.. unut onu derim ben..  :dom:

Geplaatste afbeelding Geplaatste afbeelding

#3 Hulya

Hulya
  • V.i.p.
  • 2374 berichten

Geplaatst op 07 mei 2004 - 09:24

Boyle bir neden yuzunden bitirmesi acikca benim tuhafima gittii.
Sonucta senin degistirmenin nedeni kizgin oldugundan kiskandigindandi belkide..
Aslinda ciktigin kisinin karekteride onemli.. Belkide onun sifreyi degistirmen gercektende guvenini sarsabilecek biseydir..

Eger seni gercektende seviyorsa o zaman kolayli bitiremez diye dusunuyorum.. Ona biraz zaman ver.. Oda anlar bu zaman icinde bu kadar sinirlenmemesinin gerektigini.. Simdi uzerine gidersen belkide daha cok sinirlenir..
Zamana birak herseyi :)

Birde onu iyi tanimaya calis.. Neye kizip kizmiyacagini ogrenmis olursan senin icin daha iyi olur.. Adimlarinida ona gore atarsin ne sen nede o uzulur..
Insaallah duzelir araniz ;)

Bu sozu biliyormusun bilmiyorum ama ben yinede yazayim..
Cok anlamli bir cumle bence:
”Eger seviyorsan serbest birak gitsin.. Donerse senindir.. Donmezse zaten hic senin olmamistir..”
Aci çeken, Sefada sürer ..

#4 BiTLi-SeXy

BiTLi-SeXy

Fuck Redbull, Ik Geef Je Vleugels !!

• Leden
  • 7100 berichten

Geplaatst op 07 mei 2004 - 10:28

ahhaha zo kinderachtig  :D
Brunette's Do it Better

MiauWw

#5 nazarkizx

nazarkizx
  • Leden
  • 24 berichten

Geplaatst op 07 mei 2004 - 12:05

ja ik weet het klinkt raar maar hij deed eerst erg zijn best om uit te leggen dat hij helemaal niets met dat meisje had maarja ik zei steeds ik geloof je niet je bent diep gezonken blablabla enzo hij maar steeds senin inanacagin yok yuzlestir beni o kizla dan zullen we zien wie er hier liegt ik zei dus ik weet wat ik moet weten en ik heb gezien wat ik moest zien. later zei ik ikheb je w8woord ook verandert en je krijgt hem nooit meer terug toen begon hij te lachen van haha snei cok seviyom delikiz  ik maar doorgaan ja erg grappig en toen brak de hel los oda basladi agir konusmaya later heb ik steeds sory sory gezegd enzo dat hielp niet het is al een paar dagen geleden  gister uit mijn woede heb ik hem weer verrot gescholden yapmaz olaydim hij heeft niet gereageerd vandaag heb ik sms gestuurd van sory herseyi unutalim sory sory:( cevap yok:(
nazar

#6 *_Çiğdem_*

*_Çiğdem_*
  • Validating
  • 2110 berichten

Geplaatst op 07 mei 2004 - 12:12

ikinizde suçlusunuz.. söyleyecek laf bulamiyorum vallahi..  :blink: arkada$lik (sevgi) bir oyun olmu$.. iyiki sevdigimde sevenimde yok.. wheheh.. :)

zamana birak bu olayi bence nazarkizx.....

Geplaatste afbeelding Geplaatste afbeelding

#7 nazarkizx

nazarkizx
  • Leden
  • 24 berichten

Geplaatst op 07 mei 2004 - 13:28

allahimyaaa akil fikir verinn
nazar

#8 yurtseven

yurtseven

Miauw..

• V.i.p.
  • 5569 berichten

Geplaatst op 07 mei 2004 - 13:34

sen elini salla...ellli tanesi takilir nede olsa :) bununla devam edersen bence cok buyuk hata yaparsin...seni bukadar basit bisey icin silebiliyorumu?? eger degistirdigin sebebi anlayisla karsilarsa...dan is er geen punt..

very strange dat er zomaar iemand askim zegt..

ates olmayan yerden duman cikmaz... :rolleyes:
Öğretmenler kandil gibidir; etrafına ışık saçmak icin kendileri tüketirler...

#9 Hulya

Hulya
  • V.i.p.
  • 2374 berichten

Geplaatst op 07 mei 2004 - 13:39

Beklemekten baska yapacagin bisey yok suan..
Sevdigin kisi sana teklif etmis yuzlesmeyi sende buna ragmen iyice kizmis..
Je hebt hem ook nog eens uitgescholden  :blink:
Birde gururluysa isin zor..
Probeer hem anders te bereiken via een vriend van hem.. Misschien dat zij met hem kunnen praten..
Veel succes :)
Aci çeken, Sefada sürer ..

#10 Aysun

Aysun

----> Is the best.

• Leden
  • 606 berichten

Geplaatst op 07 mei 2004 - 13:43

nazarkizx, senin isin yok herhalde?

#11 Crescent&Star

Crescent&Star

keep on rockin'

• Leden
  • 1582 berichten

Geplaatst op 07 mei 2004 - 13:45

Ik wil niet te snel een conclusie trekken maar er is dus iets aan de hand anders zou ''hij'' zich er niet zo druk over maken en een relatie van 8 maanden beïndigen...  :denk:

#12 GözDamlasi

GözDamlasi
  • Leden
  • 97 berichten

Geplaatst op 07 mei 2004 - 13:56

Crescent&Star, op 7 May 2004, 13:45, zei:

Ik wil niet te snel een conclusie trekken maar er is dus iets aan de hand anders zou ''hij'' zich er niet zo druk over maken en een relatie van 8 maanden beïndigen...  :denk:
Of je hebt hem zo in zijn eer aangetast, dat hij het gevoel had dat je hem niet vertrouwde en dat hij het daarom heeft uitgemaakt.
Ach, wat kinderachtig allemaal!!!
Gel Kalbimde yasa, valla kira istemem....

#13 Desert_Rose

Desert_Rose
  • Leden
  • 164 berichten

Geplaatst op 07 mei 2004 - 14:17

Nazarkizx bence her ikinizdede suc var. Bence bi relatie de gizlidende olsa o iliskiyi yuruten kadin tarafidir. Kadinin her zaman daha ince dusunmesi lazim diye dusunuyorum. Birbirinize wachtwoordlarinizi vermissiniz. Buda birbirinize guvendiginiz anlamina gelir.

Bence tum sorun bi yanlis anlama.Biri askim diye selam vermis. Sen ne yaptin peki o zaman. Msni mi kapattin? Sormadinmi nedir bu askim diye. Ben senin yerinde olsam o askim diyene sorardim. Heralde bi aciklamasi olurdu.. Mesela sorardim bu mail adresi kimin diye erkek arkadasima . Gizliden anlamaya calisirdim ne oldugunu.  Askim kelimesi seni hemen kuplere bindirmis ama o soyleyen kisinin soylemekteki amaci senin dusundugun gibi deildi belkide.

Hem mantiken oyle bisi olsa bile bu cocuk sana niye w8woordunu versinki? Delimiki sonunda boyle bisi olcani onceden kestiremezmiydi? Bence sen yangina korukle gitmissin. Ama simdi tabiki olay gecmis bitmis. Kizginlikla zaten bisi cozulmez. Sakinlesmesini bekle ve seninde gecsin sinirin. Onunla ne bilim bi arkadasi vasitasiyla contact kurmaya calis. Yuz yuze  beni hala seviyosan son bi defada olsa konusalim de ona. Boyle bi yere varamayiz de. Egerki konusmayi kabul ederse onu cok sevdigin icin kizdigini soyle. Belki evet hatali davrandim ama sende hataliydin de.  
Yani herseyi konusun. Belki sen haklisindir ama belki oda sucsuz. Konusurken aman gene kavgaya tutusmayinda. Sen alttan almaya calis o sinirlense bile ama hic bir lafin altindada kalma sakin ol.
Zaten sonunda kimin hakli yada haksiz oldugu ortaya cikar. Seni sevmiyorsa artik onuda belli eder.

Basarilar......

Veranderd door Desert_Rose, 07 mei 2004 - 14:18

#14 FenerManiak

FenerManiak
  • Leden
  • 1377 berichten

Geplaatst op 07 mei 2004 - 14:27

Ne kadar komik bir sebeb.
Bunun tek aciklamasi var.
Oda sudur.
Seven bi insan bu kadar komik bisey icin ayrilirmi.
Ayrilmaz.
Peki seni neden terketmis.
Cünkü seni sevmiyor.
Hatta seni gercekten aldatiyor.
Password olayi sadece mazeret.
Kizlar ayakta uyumayin.
Lütfen.
Lütfen.

Het is uit.
Waarom?
Ik heb z'n password verandert.
Hay Allam.