Springen naar inhoud

Turk Erkekleri(gencler): Aptal! Cirkin! Kisa!

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
Er zijn 71 reacties in dit onderwerp

#31 x Acelya x

x Acelya x
  • Leden
  • 34 berichten

Geplaatst op 25 april 2004 - 02:55

ik ben blij met me vriend :)

lang dun en knap :$

en lief :)
BiR GuN YaNiNa GeLeCeGiM BiR eLiMDe ''GuL''. DiYeR eLiMDe ''SiLaH''.
Ya O GuLu aLiR BeNiM oLuRSuN ,Ya O SiLaHi aLiR BeNi VuRuRSuN.!

#32 Yuksel

Yuksel
  • Admin
  • 11085 berichten

Geplaatst op 25 april 2004 - 03:06

Het is nu 4 uur in de nacht en ik kan nog steeds niet slapen.

@Pelin..
Dame zoek iemand die je wel leuk vindt (dus geen turk voor jou), maar ga a.u.b. de turkse jongens niet bekritiseren omdat ze volgens jou te kort zijn. Sorry maar als je zoiets kunt zeggen, moet je toch eerst wat aan jezelf doen.
Je hele bericht zit vol generalisaties. Volgens mij heb je het niet over de TURKSE JONGENS, maar meer over de paar jongens die je kent en die ook nog (hoe is het mogelijk) Turks zijn.

Ik weet echt niet wat voor reacties je met zo'n topic verwacht.

Nogmaals. Als je de Turkse jongens zo "laag" vindt, dan weet je nu alvast welke richting je niet moet zoeken als je ooit wilt trouwen.

Mijn excuses voor mijn negatieve bijdrage aan jou topic.

Geplaatste afbeelding

#33 pelin

pelin
  • Validating
  • 153 berichten

Geplaatst op 25 april 2004 - 08:10

ben vazgectim arkadaslar boyle bir soru sormaktanda, boyle bir dusunceye burunmektende!! Niyetim kimseyi kucuk gormek degil, sadece izlenimlerimi belirtim, burda merkez konu benim sahsim degil! konuyu anlamadan ozumlemeye calismayin..
Sonucta her birey yaptigi ve derledigi herseyi kendisi icin yapar, benim hor gordugum bu degil...  

Bu formu kapatin!

Veranderd door pelin, 25 april 2004 - 08:21

'Sabina Spielrein'': Jung kreeg haar liefde. Freud stal haar ideeen. De Nazi's namen haar leven.

#34 ERGENEKON

ERGENEKON
  • Banned
  • 3106 berichten

Geplaatst op 25 april 2004 - 08:42

Citeren

Bu formu kapatin!
Keyf'e gore form kapatilmaz ki...

Citeren

savulun uleeeeeeeeeeen, bize laf atanmi var kardas ergenekon yetttim merak etme..

Serseri T.E.B nin tamamnina laf attilar.Bende savunmya agectim,Diger T.E.B uyelerinden ses yok.Bu arada sen gece gece Turkiye'de interneti nerden buldun ya?
Zincir soğuk, zindan yaş.. Belki biraz üşürüz..
Hele başım zindandan çıksında görüşürüz...!

#35 Hikikomori

Hikikomori
  • Leden
  • 77 berichten

Geplaatst op 25 april 2004 - 09:49

Bu cahil dostunuz bir izlemini sizinle paylasmak isterim..
Cahil dostumuz unvanini sana veremiyoruz.Yazdiklarinin Cahilikle uzaktan yakinda alakasi yok.Sadece erken izlenim okadar.

Bende Bir Turk genciyim ve bundan gurur duyuyorum, bir bakalim senin soyledigin seylere uyuyormuyum.

Neden turk erkekleri (gencler)
aptal
Aptal oldugumu zannetmiyorum.Aptalligi akil bazindanmi yoksa "gozacikligi" bazindanmi soyledin ? Her gozacikligindan soyledinsa, bazen aptalligim aliyor, arkadan Keske boyle yapsaydim dedigim olmustur.Akil(IQ) bazindan soyledinse, Universite ogrencisim.Bu yeterlidir galiba

saygisiz
"Turkum, dogruyum, caliskanim. Buyuklerimi SAYMAK kucuklerimi sevmek"
Ben Sayilacak kisileri sayarim. Niemand krijgt respect van mij, tenzij die het verdient.Saygi, ask gibi onemli bir duygudur. Ve bunu herkese verilmez. Tanimadigim kisilere diyeceksen > Tanimadigim kisilerle fazla hasirnesir olmadigim saygi anlamina gelmez. O sadece bir Dogal-Instinkttir.

cahil
Dunyaya ne Ot, nede cop gibi geldim. Dogdugumdan beri kendimi hep gelistirdim hep degistirdim. Cahil Kavrami benim sozlugumde yazmaz.

ne istedigini bilmeyen
Ne Istedigimi bazen bilmiyorum, Yemek yemeye gittigimde "Ahmet abi ya bana yiyecek birseyler versene" diyorum. ve onume ne gelirse yiyorum. :P

Hayat bir satranctir. Ne istedigini bilmez isen, dogru hamleleri yapamazsin.
Bende bu satranc oyununda hicte fena degilimdir, Cunku Benim yapmak istediklerim belli.

okulda basari edinmek yerine durmadan baska seylerle meskale olan
Ben her ikisi icinde zaman ayiriyorum. En het gaat Smoothless.

ozelikle kizlarla olan iikili iliskilerde kendini bilmeyen
Kizlar cogu zaman anlasilmayan varliklardir. Bunun dalinda ne kadar Master yaparsan yap, Hic bir zaman Profosor olamassin.
Kendileri, onlarin dusuncelerinde herzaman bir adim onde olmani isterler. Ama sorun senin onlarin dusunduklerini bilemediginden kaynaklanir.
Girls-Mind-reader diye bir cihaz bulsan, Vallahi Butun Nobel odullerini birden toplarsin.

kitap okumaktan yoksun
Bos zamanimda Kitap okumayi sevmiyorum. Gazete okurum. Ders kitaplarini okurum ama ne Tabliod nede Kitap(Roman) okurum.

melankolik
:blink:  Buda Ney yaaaaaawww :S
:schuldig:

konusmasini bilmeyen
Konusmak anlasmaktir. Konusmak Ogrenmek istedigi ve Ogretmek istedigi sormak veya bildirmektir.
Iyi Konusurum ama Super Degilimdir.

dunyadaki guncel olaylardan haberi olmayan
Dunyadaki guncel olaylardan Haberi olan, ve bunlar arasinda linkler kuran bir kisiyimdir.

felsefe
Yukaridakileri oku anlarsin.

bilim
Oturup garajimda deneyler yapmiyorum, ama Universite ogrencisiyim.

kimya
Ik heb het met een 7.6 => 8 afgerond  :D

metafizik
Liste ammada uzunmus. Metafizikte var, Anafizikte var Telofizikde var  :P

doga ve sanattan uzak kaliyor
Dogayi severim, cok guzel bir kizdir. Ama sanati cikartamadim. O da onun kuzenimi ? Guzelmi bari ?
:D
Dogayi severim, ama sanattan nefret ederim. Als wat überhaupt met Alfa-kant temaken heeft haat ik: (Kunst,Literatuur etc. etc.)

…  bu soylediklerim Nl doganlar  icin gecerli.. ooooowwwww zeg dat dan joooh. Ben Bura dogumlu degilim ama erken yasta geldim.(2-3)

ve neden hepsi cok cirkin ve kisalar?:)
Cirkin ? Ik ben geen Hunk maar ook geen moeders-mooiste.
Kisa ? Sogut-agaci degil ama pirede degilim. (1.82 om precies te zijn.)

amacim kimseyi dusuk gostermek yada alay yada herhangi birsey degil
Yah, waarom stellen we hetzelfde lijstje niet voor de Turkse dames op ?
...........
......easy-girls.........
.......
..............
........
:D
IK   HAAT    RECHTS.
JE   HART    ZIT    NIET-VOOR-NIETS    LINKS

#36 Entel_Yobaz

Entel_Yobaz

In the search for qarizma

• Leden
  • 3684 berichten

Geplaatst op 25 april 2004 - 09:51

Eej veel turkse meisjes zijn kort, lelijk, behaard, dik, zien er niet uit en hebben een grote bek.......

Ik snap wat je probeert te zeggen en ik geef je gelijk, hierboven zei iemand dat ze tevreden was met dr vriend, dr vriend heeft waarschijnlijk nog 3 vriendinnetjes ( 80 % kans )..... Maar er zijn meer knappe turkse jongens die wel weten hoe ze zich moeten gedragen en hoe ze een meisje behoren te behandelen dan je denkt, alleen ik denk niet dat ze snel bij jouw in de buurt zullen komen als je zo over ze denkt  <_<
Fashionably sensitive but too cool to care

#37 yozgatli

yozgatli
  • Leden
  • 176 berichten

Geplaatst op 25 april 2004 - 10:46

pelin dedigin gibi her bir millete yada groep da heb je altijd rotte appels maar ne yaparsin iyi yanlari da gorsen veya yazsan dan zie je dat niet alleen de slechte dingen in de meerderheid zijn maar ook de goede dingen EGER SEN KUSURSUZ ARKADAS VEYA TURK GENCI ARIYORSAN SEN BIRGUN ARKADASSIZ KALIN.
©Ben Yozgatliyim, tabancam yuregim, mapusane evim,  idaham ipi boynumdaki kiravatim , ben delikanliyim©

#38 pelin

pelin
  • Validating
  • 153 berichten

Geplaatst op 25 april 2004 - 10:59

Yozgatli, advies sin icin tesekur ederim. Kusursuz bir arkadas aradigim yok. Bunu dusunmek bile o sahistaki dengesizligi gosterir.bende kusurusuz yada mukemmel degilim,, herkezin kendi guzelikleri, cirkinlikleri vardir.... Her insana saygim sonsuz, sadece bunun derecesi sahsa baglidir.. Hikikomori nin dedigi gibi saygi kazanilir.. Kisisel bir yargilama degil, toplu ve cogul dusunun, tabiki bir cok olumlu insanlarda var, eger sadece sorunu gorebilmeyi kabul edersek, ozaman toplumumuzdaki genclerin sorunlarinida cozmus oluruz. Bu benim harcim degil kesinlikle... Cirkinlik, sismanlik, kisa olmakta sorunu ureten etken degil,, uslarin (beyin) lerin iletisimi daha cok benim kast ettigim sey, egitimi duzeltmek cok kolay eger herkez kendinde baslarsa...

size bir ornek vereyim..

Bi mahaleyi dusunun, ve cevresini temiz tutmaya calisan bir bireyi.. O birey kalkipta mahalledeki tum evleri, sokaklari temizlemeye kalksa bunu asla basaramaz, (ve cunku yine kirlenecektir) ama herkez kendi evinin onunu temizlerse, o zaman o mahale o anda temiz olur.. bu ornegi dunyaya ve insanligda tasiyin.. Bir baska insani degistirmek mumkun olmayacak kadar imkansizdir,. o Yuzden kendinde bu degisimi yarat.. Guzeligi, dogruyu, akilciligi kendinde icin bul.. ve senin yansittigin isiktan mutlaka aydinlanacak beyinler olur..

Saygilar
'Sabina Spielrein'': Jung kreeg haar liefde. Freud stal haar ideeen. De Nazi's namen haar leven.

#39 yozgatli

yozgatli
  • Leden
  • 176 berichten

Geplaatst op 25 april 2004 - 11:29

pelin sen benim stukje me reageren yaptin diyorsun ki: Bunu dusunmek bile o sahistaki dengesizligi gosterir. eger sen oyle dusunuyorsun dan kan ik alleen zeggen dat je alles van het slechte kant bekijkt bir iyilik yapalim dedik karsiligi ne oldu dengesizlik. <_<  maar bak o straat vegen falan dedigin cok guzel ama dunyanin neresinde olursan ol er zijn altijd wel mensen die het gewoon niet doen daarom is het heel moeilijk. en je zegt saygisizlik ik ben 16 im ama sayigiyi verdienen yapana sayigili olurum en dan verwacht ik repspect terug ama saygisiz olan a ise benim saygim degisebilir
©Ben Yozgatliyim, tabancam yuregim, mapusane evim,  idaham ipi boynumdaki kiravatim , ben delikanliyim©

#40 pelin

pelin
  • Validating
  • 153 berichten

Geplaatst op 25 april 2004 - 11:40

yozgatli, op 25 Apr 2004, 11:29, zei:

pelin sen benim stukje me reageren yaptin diyorsun ki: Bunu dusunmek bile o sahistaki dengesizligi gosterir. eger sen oyle dusunuyorsun dan kan ik alleen zeggen dat je alles van het slechte kant bekijkt bir iyilik yapalim dedik karsiligi ne oldu dengesizlik. <_<  maar bak o straat vegen falan dedigin cok guzel ama dunyanin neresinde olursan ol er zijn altijd wel mensen die het gewoon niet doen daarom is het heel moeilijk. en je zegt saygisizlik ik ben 16 im ama sayigiyi verdienen yapana sayigili olurum en dan verwacht ik repspect terug ama saygisiz olan a ise benim saygim degisebilir
seni elestirmedim, sadece tesekur ettim.. Neden ok donup dolasiyor bana yoneltiliyor? Dengede bir bozukluk gordugum dogru, beni bu yuzden elestirecekseniz bunada bir diyecegim yok. ama sadece kavramlari bugulastirmak yerine objectief bir bicimde tartismanizi tercih ederim..

#41 Ayse

Ayse

...

• V.i.p.
  • 1107 berichten

Geplaatst op 25 april 2004 - 11:43

Mannen hebben altijd een stapje voor in de maatschapij, en als we kijken naar de turkse samenleving is het altijd zo dat de man (goed of slecht) altijd de baas speelt.

Natuurlijk begint het een en het ander te veranderen. Maar laat ik het zo vragen (aan Pelin) kben harstikke blij dat je 'tip'studeert. Ama sunu bilmelisinki egitim seni ancak adam eder INSAN etmez. Bu demektir ki okuyanida okumiyanida ayni saygiyi gostermelisin, cunki annen baban, dayin amcan, cevren, kolum komsun hepsi tipmi okudularkine, o saygiyi senden gorduler. Hayir, sen o bicim degil, insanlara on yargili davranmamalisin. Cok insan vardir (yeni nesil) HBO univ. okuyan, ama iclerinde zerre kadar guzellik iyilik olmadiktan sonra cek sifonu yani ..

Demek istedigim once en yakin cevrene bakmalisin, abin bacilarin annen baban egitim almis olmaliki baskalarina karsi complexli davraniyorsun, yoksa o bicim annene bacina abine demi bakiyorsun?

Iki kultur arasinda kalmakta degil bu, turk genclerine sen ancak bu sekilde minderwaardigheidscomplex yaratirsin.

SEN bir tip'ci olarak yeni nesili daha destek olman lazimken, daha onlari tersliyorsun. Bu sekilde ancak insanlardan uzaklasir, kimseye de yararin olmaz. Unutmaki insanlar hep guzel dusunen insanlara muhtactir. Bir gun gelir sende baskasinin fikrine muhtac olabilirsin.

#42 yozgatli

yozgatli
  • Leden
  • 176 berichten

Geplaatst op 25 april 2004 - 11:45

vallaha oyle bir turkce yasmisin ki tam olarak ne dedigine anlayamadim. turkcem kotu degil maar o senin yazdiklarin i tam olarak cozemedim yoksa buda mi bir turk gencinin ogrenmemek hisslerine bagli ne dersiniz pelin hanim?  :unsure:

Akilsizlar hiçbir zaman huzursuzluk duymazlar.>>>Pelin begrijp je nu sommige dingen beter over die vorige stukjes

#43 yozgatli

yozgatli
  • Leden
  • 176 berichten

Geplaatst op 25 april 2004 - 11:46

helal olsun be ayse agzina saglik sanki okuyon adam oluyor da ha okumusun ha okumamisin insan olda ne olur san ol

#44 yurtseven

yurtseven

Miauw..

• V.i.p.
  • 5569 berichten

Geplaatst op 25 april 2004 - 11:51

Ayse, op 25 Apr 2004, 11:43, zei:

Bir gun gelir sende baskasinin fikrine muhtac olabilirsin.
son cumlede atalarimizdan bu konuyu nekadar muazzam kapatiyor :)

ne oldum dememeli, ne olacagim demeli..

ayse :hug: tebrik ederim bacim :) cok guzel yazmissin.. :)
Öğretmenler kandil gibidir; etrafına ışık saçmak icin kendileri tüketirler...

#45 pelin

pelin
  • Validating
  • 153 berichten

Geplaatst op 25 april 2004 - 11:53

Ayse, op 25 Apr 2004, 11:43, zei:

Niet onnodig quoten Pelin!!
Ayse'cim..

gercekten samimi dusuncelerin icin tesekur ederim! Yalniz sunu belirteyimki, hayatimda en nefret ettigim sey kendini basardigi seylerle oven ve kendini birsey sana insanlardir..  Bundan gercketen nefret ederim.. soz konusu okuldaki egitim degil sadece bireyin kendi kisisel gelisimi icin kendi payinca kaptigi egitimdir.. Bir insan ne olursa olsun, kim olursa olsun saygim sonsuzdur.. bir sokak adami ile bir prof. arasindaki farkiliklara bakmam,, ikisinide kendi duzeyi ile benimserim... Cok sevdigim, inandigim fabrikaya giden bir cok arkdasim var, fikirleri son derece mukemmel ve anlasilir,, ote taraftan hbo giden bir cok kisiye bile selam vermekten caiz kalirim. cunku kendilerini birsey sanip diyer insanlardan ustun gorunmeye calisan insanlardan hoslanmam, ve uzak dururm,, okulum ise benim icin bir meslek kapisini aciyor.. bu bana + vermez... en guzel insan olmak icinse birikimleri tabiki insanliga vermek isterim, ve herkezi herzaman kaideye alirim... ( sulu ve kendini bilmezlerin disinda)

guzelikle kal..

Veranderd door Yakamoz, 25 april 2004 - 12:14