Springen naar inhoud

Turk Erkekleri(gencler): Aptal! Cirkin! Kisa!

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
Er zijn 71 reacties in dit onderwerp

#16 Inci

Inci

from the 'copy paste' generation

• V.i.p.
  • 1765 berichten

Geplaatst op 24 april 2004 - 23:23

Pelin peki sen fasli erkeklerin neler yaptiklarini hic gozlemledinmi?

Turk erkekler onlarin yaninda altin suyuna batirip cikartilmis gibi. Genel olarak okul biteren gencler arasinda turkler faslilardan daha fazla. Hic degilse mbo falan yapiyorlar yada beveiliging. Bizim gencler genelde evde pc'nin arkasinda yada arkadaslariyla beraberler, ama asla sokak koselerinde toplanmazlar. Onlara bakarak yine yeri geldiginde efendi ve saygilidirlar.

Ben sadece bir eslestirme yaptim. Turk gencleri faslilara bakarak daha iyiler allaha sukur. Ama bu iyi demek degil tabi. Senin sozlerine kesinlikle katiliyorum. Ben bir hatirlatma yapmak istedim. Daha kotuleride var diye. Ama bencede daha iyi olabiliriler  ;)
“Nobody can hurt me without my permission.”   Ghandi

blackpearlscurse.blogspot.com

#17 pelin

pelin
  • Validating
  • 153 berichten

Geplaatst op 24 april 2004 - 23:24

ERGENEKON, op 24 Apr 2004, 23:19, zei:

YASASIN TURK ERKEK MILLETI

KAHROLSUN FEMINISTLER
haha, femisit ha? kim ogretti bu kelimeyi sana... ?

Kilifmi cekiyorsun kendine? daha etkili bir yol secebilirdin... hala batiksiniz..
Kizlar yasasin feminizm demi?:)
'Sabina Spielrein'': Jung kreeg haar liefde. Freud stal haar ideeen. De Nazi's namen haar leven.

#18 Inci

Inci

• V.i.p.
  • 1765 berichten

Geplaatst op 24 april 2004 - 23:27

ERGENEKON, op 25 Apr 2004, 00:19, zei:

KAHROLSUN FEMINISTLER
ergenekon

heeft pelin ongelijk?

Birde olaya tarafsiz bakmayi dene. Bir defada bu insan ne diyor diye dusun ve ona hakvermeyi ve baskalarinin gozunden bakmayi dene.  :y:

#19 BuLBuL

BuLBuL
  • Banned
  • 157 berichten

Geplaatst op 24 april 2004 - 23:35

Bu bence bir önyargi. Hollandada dogan Turk genclerinin sende biraktigi izlenim, Hollandadaki tüm erkeklerin ayni olmasi anlamina gelmiyor.
Ben bugün yasiyorum, yarinda Mechulum

#20 ERGENEKON

ERGENEKON
  • Banned
  • 3106 berichten

Geplaatst op 24 april 2004 - 23:36

Tamam,tamam Bende Turk erkekleri adina,T.E.B (Turk erkeleri birligi) adina  feministlere karsi,basin aciklamasi yapiyorum..

Bizler,Turk erkekleri olarak,bu konuyu kiniyoruz..

Bize sisko diyenler once kendi selulitlerine baksinlar,
Bize Cirkin diyenler once ayna'a baksinlar,
Bize Kisa diyenler once metre'yi alip  kendileri olcsunler
Bize sert diyenler daha sert olanla tanismamislar
Bize altin suyuna batilirmis diyenler icimizdeki pirlantayi gorsunler
Bize egitimsiz diyenler okuma-yazmayi ogrensinler
Bize hanzo diyenler hanzoniyedir
Bize laf atanlarla bizde sokakda laf atacagiz
Bize burda yazi yazanlarin yolda sacini cekecegiz

Citeren

unlu bir filozofun dedigi gibi ruhta derinlige inilmedikce EGITIM fiskirmaz!
Ayrica bu ustteki lafi diyende bir erkektir,Erkeklerden ornek aliyorsunuz,birde Erkeklere laf atiyorsunuz.

Sizi kiniyoruz

Turk Erkekleri Birligi

Veranderd door ERGENEKON, 24 april 2004 - 23:37

Zincir soğuk, zindan yaş.. Belki biraz üşürüz..
Hele başım zindandan çıksında görüşürüz...!

#21 pelin

pelin
  • Validating
  • 153 berichten

Geplaatst op 24 april 2004 - 23:37

Inci, op 24 Apr 2004, 23:23, zei:

Pelin peki sen fasli erkeklerin neler yaptiklarini hic gozlemledinmi?

Incicim, burda sorun kim iyi kim kotu degil, keske hepsi biraz bilincli olsa..
gercekten o sokak koselerinde durmak benide cok rahatsiz ediyor ve uzuluyorum.. Ama burda bu konu aile egitimi icine girer, buda beni asar.. Ailede ki egitim ve aglak yapisinin esnekligi anne babanin bilincli olmasina bagli...

ailede bu kesif yoksa bile, cocugun kendisinin gormesi lazim, cunku herkezde yeterli zeka var ve olanaklarda mevcut, yeterki biz saglikli adimlar iicin bilicli dusunmeyi kavrayalim...

- Niet onnodig quoten aub

Veranderd door Yakamoz, 24 april 2004 - 23:49

'Sabina Spielrein'': Jung kreeg haar liefde. Freud stal haar ideeen. De Nazi's namen haar leven.

#22 BuLBuL

BuLBuL
  • Banned
  • 157 berichten

Geplaatst op 24 april 2004 - 23:42

ERGENEKON, op 24 Apr 2004, 23:36, zei:

Niet onnodig quoten aub
Sen senin gibi yaratilani kiniyabiliyorsan pes dogrusu.

Veranderd door Yakamoz, 24 april 2004 - 23:46

Ben bugün yasiyorum, yarinda Mechulum

#23 pelin

pelin
  • Validating
  • 153 berichten

Geplaatst op 24 april 2004 - 23:46

ERGENEKON, op 24 Apr 2004, 23:36, zei:

Niet onnodig quoten aub

ERGENEKON

SU cok kivrak, zeki dusuncelerini kendi icinde tartissan diyorum, yani bu forma yarin yada bundan sonraki zman icerisinde girecek tum erkekler senin yuzunden utanc duyabilirler, kustahlik etmek istemem ama resmen sacmaliyorsun.. Burda feministce konusmuyoruz, sadece bazi eksikliklerden bahsediyoruz.. sonucta cinsiyet kavrami degil bu, bu cagda, bu birikimle genclerimizin kisitli kalmasi... olanaklar bu kadar cokkenn kendini gelistirmek icin, bu kadar az ozumlemek uzucu, anlatabildim umarim?

belkide soyle dememeliydim? egitimde turk gencleri olarak nasil bir cigir asabiliriz? yabancici, isci damgasini silip, birey olmak ve bu ulkede bir cigir asmak? ne dersin?

Veranderd door pelin, 24 april 2004 - 23:52

#24 ERGENEKON

ERGENEKON
  • Banned
  • 3106 berichten

Geplaatst op 24 april 2004 - 23:51

Ya Millet ciddi ciddi Turk erkekleri tartisiyormus :S

Ee kizlar birsey demem gerekiyor o zaman...

Bir Milletin kizi neyse erkegide o'dur,erkegi neyse kizida 'dur,Cunki kiz erkegi,erkek kiz'i tamamlar,Estirler.Bunun farkina varacaginiz zamani gormek isterdim...

Evlendiniz mi siz kocanizi kilibikda yaparsiniz...
Zincir soğuk, zindan yaş.. Belki biraz üşürüz..
Hele başım zindandan çıksında görüşürüz...!

#25 Subuti

Subuti
  • Leden
  • 1893 berichten

Geplaatst op 24 april 2004 - 23:52

Ik geef Pelin deels gelijk. Maar iedereen over 1 kam scheren :S is naar mijn mening niet goed.

NL`de dogan turk erkekleri konu oldu. Peki sunu hic farkina vardinmi.?
Turkiyede okuyan gencler (ook dames helaas) NL`de dogan erkeklerden daha havali.
Burda kac tane genc taniyorum.. Hemde o senin saydigin kriterlere uygun Turk gencleri.. Universitenin yanisira temizlik isi yapiyor.. Tuvalet temizliyor..

TR`de kac genc var boyle yapan.? Fakir olan ve zor durumda olanlar haric..
Politika, haber, futbol.. Iedereen heeft zijn eigen interesse.. Maar geloof me.. Ze zijn echt niet zo dom als je denkt ;)

#26 pelin

pelin
  • Validating
  • 153 berichten

Geplaatst op 24 april 2004 - 23:59

GTV6, op 24 Apr 2004, 23:52, zei:

Ik geef Pelin deels gelijk. Maar iedereen over 1 kam scheren :S is naar mijn mening niet goed.

NL`de dogan turk erkekleri konu oldu. Peki sunu hic farkina vardinmi.?
Turkiyede okuyan gencler (ook dames helaas) NL`de dogan erkeklerden daha havali.
Burda kac tane genc taniyorum.. Hemde o senin saydigin kriterlere uygun Turk gencleri.. Universitenin yanisira temizlik isi yapiyor.. Tuvalet temizliyor..

TR`de kac genc var boyle yapan.? Fakir olan ve zor durumda olanlar haric..
Politika, haber, futbol.. Iedereen heeft zijn eigen interesse.. Maar geloof me.. Ze zijn echt niet zo dom als je denkt ;)
ya ben zekadan bahsetmiyorum, havali olmaktanda... estek dusunmeli insan diyorum sadece... ben tip fakultesi ogrencisiyim, ve asla bununla uste cikmam,, ve bende gerekirse temizlik yapip okul masraflairmi cikartiyorum, bu isin guzelligi zaten...

Anlayamadigimi anlatamiyormuyum ne?

Veranderd door pelin, 24 april 2004 - 23:59

#27 pelin

pelin
  • Validating
  • 153 berichten

Geplaatst op 25 april 2004 - 00:05

GTV6, op 24 Apr 2004, 23:52, zei:

Niet onnodig quoten aub, zeker niet als je twee keer antwoord geeft op dezelfde quote.

havali olmak cahilikten, ozguvenin eksikliginden (kendinde birseyleri complex gormek, guven yetersizligi) gelir, bunu hic unutma,, ve tek yapacagin sey o insanlardan uzak durmak, cunku onlar burnun ucundan baska birsey gormezler... gecelim mevzumuz konusundaki konulari...

bilim, felsfe, psikoloji, uzak, matematik, metafizik, kimya,, guncel olaylar, savas, aclik, kisacasi icerisinde yasadigimiz bur yer kurede olanlardan ne kadar haberdariz?  cinsiyet ayirimi asla yapmam, sadece kivrak dusuncelerinizin yorumlarini okumak cok hos

Veranderd door Yakamoz, 25 april 2004 - 00:19

#28 Inci

Inci

• V.i.p.
  • 1765 berichten

Geplaatst op 25 april 2004 - 00:15

pelin, op 24 Apr 2004, 22:00, zei:

polita hakkindaki fikirlerini paylasim konusunda ise hemen akresiflesiyorlar, sakin, ne istedigini bilen, soylediginin ne oldugunu bilen birisine az rastladim...

Sadece politika hakkinda degilmis anlasilan.  :D

Baska konulardada hemen agresiflesenler varmis.

Buna bu topicte bizzat sahit oldum  ;)

#29 ---SerSeri---

---SerSeri---

Ts de Babami Tanimam...

• Leden
  • 2351 berichten

Geplaatst op 25 april 2004 - 00:16

savulun uleeeeeeeeeeen, bize laf atanmi var kardas ergenekon yetttim merak etme..

Kizlar rahat durun, aklinizi basiniza alin.. Siz o genclerin oldugu ortamda bulunuyorsaniz söyleyecek lafim yok ve hatta hak dahi veririm size, cunki o dediginiz turde genc cok, ama HEPSI öyle diye gelip burda damarimiza dokunmayin, BIZ variz ve daima olacagiz,(fazla mi attik ne) :rolleyes:

Neyse ayni seyleri gizlar icinde söylemek mümkun!!!!!

saygilar bizden..
Yoldan biri gecti demin, Alayla bakip serseri dedin, O gecen serseri senin, Bir zamanlar ki sevdigin, O serseri SENiN ESERiN

#30 yurtseven

yurtseven

Miauw..

• V.i.p.
  • 5569 berichten

Geplaatst op 25 april 2004 - 01:10

ERGENEKON, op 24 Apr 2004, 23:19, zei:

KAHROLSUN FEMINISTLER
yasasin karsi cinse iyi gozle bakan, yardimci olan ve anlayisli sekilde yaklasan... :stud:
Öğretmenler kandil gibidir; etrafına ışık saçmak icin kendileri tüketirler...