Springen naar inhoud

Turk Erkekleri(gencler): Aptal! Cirkin! Kisa!

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
Er zijn 71 reacties in dit onderwerp

#1 pelin

pelin
  • Validating
  • 153 berichten

Geplaatst op 24 april 2004 - 21:00

Merhaba arkadaslar,

Bu cahil dostunuz bir izlemini sizinle paylasmak isterim.. kesinlikle elestiri degil, ve dogdugumdan beri bu fikrin aksini dusunmemi saglayacak tek bir kisi bile tanimadim..

Neden turk erkekleri (gencler) aptal, saygisiz, cahil, ne istedigini bilmeyen, okulda basari edinmek yerine durmadan baska seylerle meskale olan, ozelikle kizlarla olan iikili iliskilerde kendini bilmeyen, kitap okumaktan yoksun, melankolik, konusmasini bilmeyen, dunyadaki guncel olaylardan haberi olmayan (en iyi bildikleri seyler kiz tavlamak ve futbol), felsefe, bilim, kimya, metafizik, doga ve sanattan uzak kaliyor ve saygi nedir bilmiyolar…  bu soylediklerim Nl doganlar  icin gecerli..

Bu fikri saptanmis degilim, sadece bir izlenim,,, polita hakkindaki fikirlerini paylasim konusunda ise hemen akresiflesiyorlar, sakin, ne istedigini bilen, soylediginin ne oldugunu bilen birisine az rastladim... ve neden hepsi cok cirkin ve kisalar?:)

Bu arada kizlar bu konuda ne dusunuyor cok merak ediyorum, birkac isitisna olan sahislar ise ustune alinmasin... amacim kimseyi dusuk gostermek yada alay yada herhangi birsey degil.. aksine tum insanlara saygim sonsuz,, sadece populler kulturun getirtigi duzen yuzundemi boyleler? bunu merak ediyorum.. herkezin fikrini bekliyorum...

saygilar..

pelin
'Sabina Spielrein'': Jung kreeg haar liefde. Freud stal haar ideeen. De Nazi's namen haar leven.

#2 ela

ela
  • V.i.p.
  • 6182 berichten

Geplaatst op 24 april 2004 - 21:09

Hay senin agzina saglik sekerim.....dogru durust adam gibi adam Turk erkegi (genc+bekar) yok....Burunlari bes karis havada, hormonlari firlamis bir sekilde, nerden nasil kiz tavlayacaklarini sasirmis, 'saygi' kelimesinden habersiz, acayip bos bir hayat yasiyor bircogu...

Tabiki arada istisnalar var, ama maalesef daha pek rastlamadim...

Pelincim, cirkin ve kisa konusunda sana katilmiyorum...dr lopen ECHT wel zat mooie Turkse jongens rond....ZONDER INHOUD WEL!!!
Istanbul döver seni.

#3 e_d_a_

e_d_a_
  • Leden
  • 391 berichten

Geplaatst op 24 april 2004 - 21:10

vallailginc bi konu pelin, yani resmen icini dokmusun:P
bence her insan ayni degildir... dunyayi gez bakalim:)

yanliz olunca anlasilirdi izleri
hasretin her gecen gün daha birikiyordu sanki
oysa
düsündükce eritiyordun sen kalbini
neden böyle bir izlerin icindeyim dersin inanki
her ask iz birakir, diye

#4 e_d_a_

e_d_a_
  • Leden
  • 391 berichten

Geplaatst op 24 april 2004 - 21:12

elabeauty38, op 24 Apr 2004, 21:09, zei:

Hay senin agzina saglik sekerim.....dogru durust adam gibi adam Turk erkegi (genc+bekar) yok....Burunlari bes karis havada, hormonlari firlamis bir sekilde, nerden nasil kiz tavlayacaklarini sasirmis, 'saygi' kelimesinden habersiz, acayip bos bir hayat yasiyor bircogu...

Tabiki arada istisnalar var, ama maalesef daha pek rastlamadim...

Pelincim, cirkin ve kisa konusunda sana katilmiyorum...dr lopen ECHT wel zat mooie Turkse jongens rond....ZONDER INHOUD WEL!!!
bu sadece erkeklerde gecerli degil, bazi kizlar vardir, onlarinda burunlari havada gezer...toch? saygi desen ayni, saygisiz kizlarda vardir:)

oysa
her ask iz birakir, diye

#5 Mavi$afak

Mavi$afak
  • Banned
  • 2491 berichten

Geplaatst op 24 april 2004 - 21:13

pelin, op 24 Apr 2004, 21:00, zei:

Neden turk erkekleri (gencler) aptal, saygisiz, cahil, ne istedigini bilmeyen,
Peki siz kendinizi nasil tanimliyorsunuz, ya da sizi baskalari nasil tanimliyor? :bye2:
Edit Diyarbakir: Handtekening gewijzigd!

#6 siyah_zambak

siyah_zambak

Zaman imânı kurtarmak zamanıdır..!

• Leden
  • 1528 berichten

Geplaatst op 24 april 2004 - 21:14

Evet, kismen haklisin..Bende gordum bu tip Turk erkekleri.. <_< ,ama cok guzel ahlakli ve efendi Turk genclerimizde var ..Sen hic rastlamamisin ozaman..Benim cevremde cok var.. :)

Bence sadece bu tipte erkek degilde kizlar da var..yani sadece erkekler boyle deyip gecme. ;)

Veranderd door siyah_zambak, 24 april 2004 - 21:16

Bende Leyladan füzun aşıklık istidadı var, aşık-ı sadık benem Leylanin ancak adı var ...

#7 ela

ela
  • V.i.p.
  • 6182 berichten

Geplaatst op 24 april 2004 - 21:15

Edacim tabi saygisiz ve havali kizlarda vardir, ama bu tipicte konu 'erkek'ler...ordan sey ettim yani  ;)
Istanbul döver seni.

#8 e_d_a_

e_d_a_
  • Leden
  • 391 berichten

Geplaatst op 24 april 2004 - 21:18

elabeauty38, op 24 Apr 2004, 21:15, zei:

Edacim tabi saygisiz ve havali kizlarda vardir, ama bu tipicte konu 'erkek'ler...ordan sey ettim yani  ;)
bak baklaim erkekler ne diyecek, mutlaka kizlara katarlar:)
neyse

oysa
her ask iz birakir, diye

#9 pelin

pelin
  • Validating
  • 153 berichten

Geplaatst op 24 april 2004 - 21:23

Amacim burda dogrulari bulmak degil, daha cok vurgulamak.. uzucu bir durum bence.. fiziksel olgulari gecelim, benim icin en cok bir insanin ne dusundugu onemidir ve dusundukleirni nasil uyarladigi.. Kopyalanmis dusuncelerden bahsetmiyorum, ne oldugunu, kim oldugu cok bilen ve ne istedigini cok iyi bilen sahislardan bahsediyorum, bu kizlar icinde gecerli...

kendini bulmak onelikle iyi bir egitim almakla basliyor, neden boyle guzel bir firsat varken zamanimizi bos seylerle harcalayim.. Sunu belirteyimki, hollandada universite okumakta birseyi degistirmiyor.. cogu zaman fabrikaya gidenlere daha cok saygim oluyor.. egitim kuru bilgileri bellegine gecirmek degildir,, ozumlemek ve secmektirde!!

kitap okumanin sacmaligina inan bir cok arkadas var, kimseyi kendi dogrularimi dogruymus gibi gostermek istemiyorum, ama haraket etmeyende, bagli bulundugu zincilerin farkina varmaz... unlu bir filozofun dedigi gibi ruhta derinlige inilmedikce EGITIM fiskirmaz!

benim nasil oldugum ise zoruma giden seyleri toplarsan cok kucuk bir kismini yakalmis olursun,, cunku durmadan daha verimli, olumlu, bilgili olmaya calsiyorum,, ve kendimi hala cok cahil ve daha kucuk buluyorum...

Veranderd door pelin, 24 april 2004 - 21:25

'Sabina Spielrein'': Jung kreeg haar liefde. Freud stal haar ideeen. De Nazi's namen haar leven.

#10 Bahargulu

Bahargulu
  • Leden
  • 7 berichten

Geplaatst op 24 april 2004 - 22:38

Dit soort jongens zullen er zijn, maar om nou te zeggen dat alle jongens het zelfde zijn. :-#

Er zijn ook genoeg jongens die lang en knap zijn.

Veranderd door Bahargulu, 24 april 2004 - 22:38

#11 Philosophos

Philosophos
  • Leden
  • 31 berichten

Geplaatst op 24 april 2004 - 23:01

Sen kendindeki varliginimi ariyorsun yoksa sende olmayani karsi cinstemi?
Cevabin sendeki seni aramak ise o zaman onlar mevcut degiller..

Veranderd door Philosophos, 24 april 2004 - 23:04

#12 Aysun

Aysun

----> Is the best.

• Leden
  • 606 berichten

Geplaatst op 24 april 2004 - 23:03

Jullie hebben het volgens mij over pubers, anders moeten jullie wachten tot jullie groot genoeg zijn om met volwassenen om te gaan.

Het zal een wereld van verschil zijn.

Veranderd door Aysun, 24 april 2004 - 23:04

#13 pelin

pelin
  • Validating
  • 153 berichten

Geplaatst op 24 april 2004 - 23:08

Het gaat niet om uiterlijk,, maar puur de innerlijke mentaliteit en de capaciteit van die jongens. Kun je die 3 eenheden in 1 vinden? Benim bahsettigim kendini a$mis, kim oldugunu neye inandigini tam olarak bilen, ama ufkunu gelistirmekte asla tatmine ugramayan sahislar!! knap olan cok var, ama onlarda genelde beyin hucreleri biraz esnekligini kaybetmis:)

zo Aysun hoe oud moet je zijn om zulke eigenschappen in je te hebben ? om die eigenschappen te heben, hoef je niet in tijd te groeien, laat je gewoon ontplooien zonder je eigen grenzen en tijd.. anders blijf je beperkt

verschiller bana isik tutacaksa ben varim, hemde seve seve, ama kohlenmis varsayimlardan ve onlara sahip olan sahiplerindense kosarcasina kacarim.... karanligi beni bulmasin diye!

Veranderd door pelin, 24 april 2004 - 23:14

#14 ERGENEKON

ERGENEKON
  • Banned
  • 3106 berichten

Geplaatst op 24 april 2004 - 23:19

YASASIN TURK ERKEK MILLETI

KAHROLSUN FEMINISTLER
Zincir soğuk, zindan yaş.. Belki biraz üşürüz..
Hele başım zindandan çıksında görüşürüz...!

#15 siyah_zambak

siyah_zambak

Zaman imânı kurtarmak zamanıdır..!

• Leden
  • 1528 berichten

Geplaatst op 24 april 2004 - 23:22

ERGENEKON, op 24 Apr 2004, 23:19, zei:

YASASIN TURK ERKEK MILLETI

KAHROLSUN FEMINISTLER
:rolleyes:  :)  ( niet negatief bedoeld ERGENEKON)
Bende Leyladan füzun aşıklık istidadı var, aşık-ı sadık benem Leylanin ancak adı var ...