Springen naar inhoud

Kina Gecesi...

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
Er zijn 3 reacties in dit onderwerp

#1 Ab_iEfsun

Ab_iEfsun

Dünya Ahiret Saadetimmm NON-ACTIEF

• Leden
  • 1345 berichten

Geplaatst op 16 april 2004 - 21:20

Selam Arkadaslar,

Benim bir arkadasim onumuzdeki hafta evlenecek Allah izin verirse. Kinasini biz ona hediye edecegiz. Arkadasim Yozgatli, ve onun icin cok ozel bir gun olmasini istiyoruz! :rolleyes:

Bana begendiginiz veya tavsiye ettiginiz seyler varsa lutfen bildirin...Ozellikle Yozgatlilara, sorum...Eger bir adetiniz varsa o gun (islami cerceveler icinde)yazarmisiniz.... :hug:

Sizlerden yardim umidi ile, Allaha(cc) emanet olun... :y:  :help:

Selamun Aleykum...
15-04-2007  -- (--@  15-04-2008

#2 yurtseven

yurtseven

Miauw..

• V.i.p.
  • 5569 berichten

Geplaatst op 16 april 2004 - 21:24

yozgatliyim,

adetlerimizde canak colmek kirmaktir mesela :) salonun icinde koskoca bir canak kirin :)

ne bilim, asuk ile masuk olabilir...hayir olmaz...erkek girmemeli cunku...

hmmm bir arastirayim bari :)
Öğretmenler kandil gibidir; etrafına ışık saçmak icin kendileri tüketirler...

#3 KvB

KvB
  • V.i.p.
  • 5722 berichten

Geplaatst op 17 april 2004 - 22:08

Yozgatli degilim, onlara has kinagecelerinde neler yapildiginida bilmem ama.....

Aranizda ilahi bilen kizlar vardir herhalde, evlenecek olan kiz arkadasiniza onun sevdigi ilahileri söyleyebilirsiniz.. (nasil olsa bayanlar arasi bir gece)

Tiyatro seklinde bir oyun sergileyebilirsiniz, mesela biriniz erkek kiligina girebilir, bir digeri bayan kiliginda bir takim oyunlar yapabilirsiniz. Müziklerinide yaptiginiz oyuna göre ayarlarsiniz :)

En yakin kiz arkadaslari olarak kina tepsisini hazirlayabilirsiniz, ve müzik/ilahi esliginde ortada oturan "gelin" kizin etrafinda dönebilirsiniz. Bir "rondje"dan sonra tepsiyi diger bir arkadasa devrediyorsunuz. Bu anlattigimi sanirim biliyorsundur. Bir adi vardi ama su an hatirimda degil.
Dünyada inanmazdım biteceğine,
Beni böyle bırakıp gideceğine..
Şarkıların günahı yok acıtan sensin içimi,
Hangimiz istedi söyle bu adaletsiz seçimi...

#4 Ab_iEfsun

Ab_iEfsun

Dünya Ahiret Saadetimmm NON-ACTIEF

• Leden
  • 1345 berichten

Geplaatst op 19 april 2004 - 21:34

Selamun Aleykum...

Allah (cc) sizlerden razi olsun....Insallah yardiminizla cok guzel bir gece olacak...

Selam ve dua ile...
15-04-2007  -- (--@  15-04-2008