Springen naar inhoud

- - - - -

Beste dorstlessers

• Please log in to reply
Er zijn 44 reacties in dit onderwerp

#16 Crazed

Crazed

| The Sage |

• V.i.p.
  • 17433 berichten
  • Geslacht:Man
  • Opleiding/Beroep: Alternatif Memur

Geplaatst op 17 november 2010 - 02:16

Bericht bekijkençeşm-i siyah, op 16 november 2010 - 21:16 , zei:

aquarius blauw. hmm heerlijk!
Geplaatste afbeelding

Bericht bekijken~Esin~, op 16 november 2010 - 21:24 , zei:

50/50 (fruitmix) was mijn liefde tot ik vreemdging met sourcy vitaminwater (uitsluitend mango), na een tijdje raakte ik misselijk door sourcy en ging aan de zelfgemaakte citroensap, gevolgd door drinken aangevuld met water en toen zwaaide 50/50 weer gedag. Ik geloof dat 50/50 de ware is.

Mijn twee favoriete dorstlessers. Kies altijd voor een van de deze twee bij de AH, kiosk, bios etc. Alhoewel VitaminWater idd afzetterij is. Fucking 2 euro voor limonade. Maar ja, ik vind het lekker. Vooral de rode en de paarse.

#17 Yikilmaz

Yikilmaz

bana bir sey olmaz deme Keni

• Leden
  • 10942 berichten
  • Opleiding/Beroep: İstanbul’un imamı

Geplaatst op 17 november 2010 - 12:37

Bericht bekijkenF1_racedriver, op 16 november 2010 - 21:49 , zei:

je hebt bij de lidl vruchtensappen (rode druivensap, wittedruivensap, appelsap, ananassap, multivruchten) waar niks anders dan sapconcentraat in zit. dus ook geen aroma's stabilizatoren en vitamine's zoals bij die van roosvicee. ik lengde het vaak aan met water om te drinken tijdens krachttrainingen.
niet dat sapconcentraat zo goed is, maar het is het beter dan de rest.

beste dorstlesser vind ik toch water. thuis drink ik zelden vruchtensap, heb gewoon standaard een waterkaraf staan in mijn kamer die ik telkens bijvul. vruchtensap drink ik alleen tijdens krachttrainingen omdat ik anders soms duizelig wordt.

Ahi, o icecekler sekerli degil herhalde? Spor esnasinda sekerli icecek iyi gelmez. Spordan sonra, bol seker icecek veya yiyecek daha iyi olur. Eger basin donuyorsa spor esnasinda, spora gelmeden once iyi bir yemek yemen lazim. Bende de cok oluyordu.

En iyisi kahve. Sekerisiz sutsuz zift gibi olacak. Ondan sonra ya soda, ya da su. Ama sodayi tercih ederim, gunde yarim litre soda iyi gelir ^_____^

#18 Samsunlu-55

Samsunlu-55

sarkilarla goctun aramizdan

• V.i.p.
  • 6461 berichten
  • Interests:Gozyasi geceleri
  • Opleiding/Beroep: Namuslu memur

Geplaatst op 17 november 2010 - 19:16

^ ibrimi bu topice yazmis gordugum ilk an, aklima ici gorunebilen yesil siseler gelmisti :idi: gunahini aldim, affet ibrim :(

en tatlisi su, hele saatlerce su icmeyip susayinca bir baska oluyor suyun tadi!
İki kulağın var, sen de iki anla
İki ağzı olanı gördün mü hiç
İki düşün bir söyle
Onu da düşünmeden söyleme

#19 F1_racedriver

F1_racedriver
  • V.i.p.
  • 9793 berichten

Geplaatst op 17 november 2010 - 22:07

Bericht bekijkenYikilmaz, op 17 november 2010 - 12:37 , zei:

Ahi, o icecekler sekerli degil herhalde? Spor esnasinda sekerli icecek iyi gelmez. Spordan sonra, bol seker icecek veya yiyecek daha iyi olur. Eger basin donuyorsa spor esnasinda, spora gelmeden once iyi bir yemek yemen lazim. Bende de cok oluyordu.

En iyisi kahve. Sekerisiz sutsuz zift gibi olacak. Ondan sonra ya soda, ya da su. Ama sodayi tercih ederim, gunde yarim litre soda iyi gelir ^_____^
bilemiyecem ahi, bende spor esnasinda az bir miktar sekerli icecek iyi gelir diye okudum bir kac yerde. benim biradere bir sorayim bu aralar okulda spor ile alakali arastirmalarla ugrasiyordu belki haberi vardir neyin ne oldugundan.

tansiyonun dusup bas donmelerinin kahve ictigimden dolayi olabilcegini soyluyordu (cafeine zou bloeddruk verhogend werken, lichaam werkt dit tegen. wanneer je dan een tijdje geen cafeine binnenkrijgt zou je bloeddruk dan weer te laag uitvallen ofzo) ama henuz kahveye tovbe etmeye hazir degilim. sinavlar bir gecsin birakacam bir muddet, bakalim faydasi olacak mi. doktora gittik bir seye yaramadi, kan tahlili yapmaya bile tenezzul etmedi kari. nefes alip vermene dikkat et, gecmezse bir daha gel diyerek saldi.

#20 Yikilmaz

Yikilmaz

• Leden
  • 10942 berichten

Geplaatst op 18 november 2010 - 12:54

55, o yesil iceceklerden iciyorum :D ama spordan sonra adini unuttum o seyin ya. Insan bu kadar mi unutkan olur. Icinde baya bi seker var, iyi gelir yani :D ama naturel

Ahi, benim arkadas bodybuilding yapiyor o soylemisti. Spordan once en azindan 1,5 2 saat oncesine kadar bir sey yememem gerektigini. Spor esnasinda sekerli icecegin iyi gelmeyecegini soylerdi. Cunku spor esnasinda vucudun midedeki sekeri hazmetmek icin ugrasacagini, halbuki vucudun kaslara odaklanmasi gerektigini soylerdi. Onun yalancisiyim yani :D .
Kahveyi cok icersen o seyler mumkun. Bende fazlasiyla icerim. Ama spordan once sadece bir tane icerim. Genellikle oglen vakti gittigim icin o yuzden sorun olmuyor. Kahveyi spordan yarim saat 45 dakika once icersen, daha cok terleme etkisi gosterir. Zayiflatma haplarinda da fazlasiyla kafein var, kalp atisini hizlandirir ve fazlasiyla terletir. Aspirinle ayni etkilere sahiptir.
Bir de kalp spor esnasinda yuksek seviyelerde geziyorsa, ozellikle kaslari gelistirmek icin setlerin arasi 10 saniye olmasi gerek, bunun ustune bir de cardio yaptigin zaman sekerin dusuyor.

Sen spora gitmeden once karnini iyi bi doyur. 1,5 saat sonrasinda spora git. Ama iyi yemek ye, bol proteinli ve enerjili yiyecekler. Hatirladigim kadariyla kilonda guzel, o zaman bol bol ekmek yemeyi unutma. Spordan sonra istersen o yesil iceceklerden icebilirsin. Ama sende kilo sorunu olmadigi icin, diger iceceklerden ya da bol sekerli cikolatalardan yiyebilirsin.

#21 F1_racedriver

F1_racedriver
  • V.i.p.
  • 9793 berichten

Geplaatst op 18 november 2010 - 19:32

biradere sordum o da dedi normal sartlarda spordan sonra icmenin daha iyi oldugunu. bu yemek olayinda sadece 1,5 saat spor oncesinden yememeye dikkat ederdim hep, dedigin gibi bir de miktarini artirayim bakalim faydasi olacak mi.

yesil icecekle aloe verayi mi kast ediyorsun ahi? o cok sekerli oluyor ya, hemde pahali :idi: onlardan cok iciyorsan actione bir ugra, orada genelde biraz daha ucuza satiyorlar.

Veranderd door F1_racedriver, 18 november 2010 - 19:35

#22 Yikilmaz

Yikilmaz

• Leden
  • 10942 berichten

Geplaatst op 18 november 2010 - 19:47

Sen miktari arttir ahi. Bol kalorili proteinli yiyecekler tuketmeye calis. Aslinda en iyisi, spordan once dolusuna bir tabak pilav yiyeceksin. Onun verdigi enerji sana yeter :D

Iste ondan. Cok sekerli ama, eger agir calistiysan vucudun baya bi sekere ihtiyaci oluyor. Sisko olmanin dezavantajlari be ahi :D . Ama simdi fazla tuketmiyorum o icecekten. Agir calisamiyorum. Sadece bacaklara, bir de haftada iki defa fysio ile birlikte omzuma calisiyorum. Sen spordan sonra istersen snickerini yiyebilirsin. Olmadi baska sekerli iceceklerden tuketebilirsin. Ben o olayi da yaparsam, 90 kusur kilo olur 100 kusur kilo, ondan sonra sinir tanimam artik.
Su omuz olayi bir gecseydi, adam gibi bir seyler yapardik. Ama olmuyor iste.

Eger ki harbi calisiyorsan spor olayina. Gunde en azindan 3500 kalori tuketmen gerekir.

#23 Symphony

Symphony
  • Validating
  • 12852 berichten
  • Geslacht:Onbekend :)

Geplaatst op 24 november 2010 - 20:02

Bericht bekijken~Esin~, op 16 november 2010 - 21:24 , zei:

50/50 (fruitmix) was mijn liefde tot ik vreemdging....
deze is indd heel lekker. gewone multivit., maar dan veeeel minder zoet.

#24 Attar

Attar
  • Leden
  • 9928 berichten
  • Opleiding/Beroep: Karalayan el

Geplaatst op 24 november 2010 - 20:04

ayram ama adamin uykusunu getiriyor.... -_-
Dama cikma iz olur

emmoğlu

#25 F1_racedriver

F1_racedriver
  • V.i.p.
  • 9793 berichten

Geplaatst op 20 april 2011 - 21:25

een paar maanden terug heb ik kennis gemaakt met dit schatje
Geplaatste afbeelding

itt andere druivensappen is dit geen sapconcentraat, het is alleen maar gepasteuriseerd (vandaar dat het in de koeling staat)  en er is ook niets aan toegevoegd. het verschil in smaak is dan ook goed te merken, het heeft geen bittere nasmaak zoals de druivensap van lidl en is wat zoeter en minder zuur van smaak.  enige minpunt is dat het wat aan de dure kant is met 3 euro de liter, maar omdat ik het alleen af en toe haal is dat voor mij niet zo'n probleem. ook deze leng ik aan met wat water maar dat is omdat ik zelf niet van zoete drank hou.
ah heeft ook een zelfde soort sap maar dan van mandarijnen, don't even bother..

#26 ~Esin~

~Esin~
  • Leden
  • 967 berichten

Geplaatst op 21 april 2011 - 01:13

Mijn liefde voor vitaminwater bleek een onzinnig kalverliefde te zijn; ik kan het niet meer aanzien. Het smaakt simpelweg nergens naar. Eveneens is mijn lust voor 50/50 inmiddels vergane glorie, passe, hoppake adios amiga. Hoewel ik tijdens mijn wekelijkse rendezvous met de schappen van de plaatselijke supermarkt wel heimelijke blikken richting 50/50 werp, -alleen omdat we een verleden samen hebben, en ik eventjes herinneringen ophaal- is het toch sinaasappelsap die me richting kassa vergezelt.
Should I Stay Or Should I Go?

#27 Tugba_

Tugba_
  • Leden
  • 7821 berichten
  • Geslacht:Vrouw

Geplaatst op 08 mei 2011 - 14:48

mijn favorieten

Geplaatste afbeelding

Geplaatste afbeelding

#28 Samsunlu-55

Samsunlu-55

sarkilarla goctun aramizdan

• V.i.p.
  • 6461 berichten
  • Interests:Gozyasi geceleri
  • Opleiding/Beroep: Namuslu memur

Geplaatst op 08 mei 2011 - 14:51

annemin yaptigi eksi ev yogurdu ile yaptigim tuzlu ayran, 2,3 tane buz tanecikleri!!
İki kulağın var, sen de iki anla
İki ağzı olanı gördün mü hiç
İki düşün bir söyle
Onu da düşünmeden söyleme

#29 pepuk

pepuk

| f a r ı m a z |

• Leden
  • 3754 berichten
  • Geslacht:Vrouw

Geplaatst op 08 mei 2011 - 15:04

ranja met bronwater is lekkieer

bir derdim var bin dermana değişmem..

taş olsaydım erirdim
toprak idim dayandım

#30 asiye

asiye
  • Leden
  • 13 berichten

Geplaatst op 08 mei 2011 - 15:07

Su gibisi yok!! :)

Veeee taze Grapefruit suyu..  Ustelik yaglari eritiyormus:) malum yaz geliyor Geplaatste afbeelding

Bericht bekijkenSamsunlu-55, op 08 mei 2011 - 14:51 , zei:

annemin yaptigi eksi ev yogurdu ile yaptigim tuzlu ayran, 2,3 tane buz tanecikleri!!

Kizilay maden suyu ile dene istersen birde.. Heeeeeeerlijk :))

Bericht bekijkenSamsunlu-55, op 08 mei 2011 - 14:51 , zei:

Kizilay maden suyu ile dene istersen birde.. Heeeeeeerlijk :))

0 gebruiker(s) lezen dit onderwerp

0 members, 0 guests, 0 anonymous users