Springen naar inhoud

* * * * * 4 stemmen

Hayattan fotoğraflar | 6

• Please log in to reply
Er zijn 1686 reacties in dit onderwerp

#1681 Moetloe

Moetloe
  • Leden
  • 0 berichten
  • Geslacht:Vrouw

Geplaatst op 04 mei 2014 - 12:11

Geplaatste afbeelding
Köyden Hürrü yengem :)
Moetloe, mijn persoonlijke blog

#1682 Supurgesiz_Cadi

Supurgesiz_Cadi

9-8-08

• Leden
  • 6094 berichten
  • Geslacht:Onbekend :)

Geplaatst op 13 september 2018 - 02:09

Hejj dames en heren:)

Ne kadar uzun zaman oldu:) resmen bi asir gecmis gibi, akilli telefonlar cikali burasida terkedilmis cöl olmus:)

Nerden geldi aklima bilmiyorum birden buraya bakmak istedim. Herkesin hayati ne degismistir. Evlenenler cocugu olanlar torunu bile olan vardir herhalde:) ah eski gunler.. yuksel aga  adminimiz, dogan iqra.. culinair.. hayattan fotolarimiz.. geveze zumrutu anka vardi karayilanimiz alkolsuz tiramusu seven sansunlumuz ersinimiz:) abi beni sev diye yalvaran yap boza musallat olan bi cocuk vardi:)) nickini unuttum ama unutulacak gibi degildi:)  kizlardan alyazmalim asular vardi gulce kayserili kiz, alisveris manyagi betul vardi.. nix, kudret.. Yaslanmisimki bu kadarini hatirliyorum demekki:) neler paylastik ne kavgalar ettik, herseye ragmen guzelmis o gunler suan bakinca anladim bunlari. Belki eskilerden biri yazimi gorur diye yazmak istedim:))

#1683 Zişan

Zişan
  • Leden
  • 1763 berichten

Geplaatst op 30 september 2018 - 00:02

Selamlar,

Nedendir bilmiyorum ancak bende burdaki eski günlerimi birden anımsayıp giriş yaptım. Çok uzun zaman geçti belki ama güzel insanlar tanımıştım. Sanal da olsa benim için değerliydi. Acaba eskilerden hiç giren var mı buraya bende çok merak ediyorum..

Veranderd door Zişan, 30 september 2018 - 00:06

Doğru zamanlarda yanlış insanlara, yanlış zamanlarda doğru insanlara mahkum oldu bu yürek...
Belki doğruyu görmeye yetmedi gözlerim. Belki de yanlışı silmeye yüreğim...

© Affet Beni Yüreğim.

#1684 Önder

Önder

Superimmm

• V.i.p.
  • 6095 berichten
  • Geslacht:Man

Geplaatst op 02 oktober 2018 - 23:17

Bericht bekijkenZişan, op 30 september 2018 - 00:02 , zei:

Selamlar,

Nedendir bilmiyorum ancak bende burdaki eski günlerimi birden anımsayıp giriş yaptım. Çok uzun zaman geçti belki ama güzel insanlar tanımıştım. Sanal da olsa benim için değerliydi. Acaba eskilerden hiç giren var mı buraya bende çok merak ediyorum..

Ik ben nog hier, ne gunler gecti ama ya... neler neler yaptik
Kovaladikça kaçan ateş böceğim misin?

#1685 Muhammad_Ali

Muhammad_Ali
  • Leden
  • 1070 berichten

Geplaatst op 03 oktober 2018 - 15:08

Hey gidi gunler heey :))

#1686 Önder

Önder

Superimmm

• V.i.p.
  • 6095 berichten

Geplaatst op 04 oktober 2018 - 20:25

Bericht bekijkenMuhammad_Ali, op 03 oktober 2018 - 15:08 , zei:

Hey gidi gunler heey :))

nasilsin gardas?
Kovaladikça kaçan ateş böceğim misin?

#1687 pepuk

pepuk

| f a r ı m a z |

• Leden
  • 3754 berichten

Geplaatst op 14 oktober 2018 - 20:16

Arada giris yapanlar arasinda ben de varim. Tuhaf da olsa bir tür vefa borcu, arada eskileri yad etme gibi birsey. Simdiki sosyal medyadaki gibi hizli yasamiyorduk burada. Uzun uzun yazilar, tane tane cevaplar vardi, güzel de insanlar tanima firsatim(iz) oldu. Arada bayramlarda seyranlarda toplassak ya söyle Yüksel'in basina, büyügümüzdür.

Bericht bekijkenSupurgesiz_Cadi, op 13 september 2018 - 02:09 , zei:

Hejj dames en heren:)

Ne kadar uzun zaman oldu:) resmen bi asir gecmis gibi, akilli telefonlar cikali burasida terkedilmis cöl olmus:)

Nerden geldi aklima bilmiyorum birden buraya bakmak istedim. Herkesin hayati ne degismistir. Evlenenler cocugu olanlar torunu bile olan vardir herhalde:) ah eski gunler.. yuksel aga  adminimiz, dogan iqra.. culinair.. hayattan fotolarimiz.. geveze zumrutu anka vardi karayilanimiz alkolsuz tiramusu seven sansunlumuz ersinimiz:) abi beni sev diye yalvaran yap boza musallat olan bi cocuk vardi:)) nickini unuttum ama unutulacak gibi degildi:)  kizlardan alyazmalim asular vardi gulce kayserili kiz, alisveris manyagi betul vardi.. nix, kudret.. Yaslanmisimki bu kadarini hatirliyorum demekki:) neler paylastik ne kavgalar ettik, herseye ragmen guzelmis o gunler suan bakinca anladim bunlari. Belki eskilerden biri yazimi gorur diye yazmak istedim:))

Ah bu arada Supurgesiz, senin su Cadinin kazani topicine girip papatya kurabiyelerini cok yaptim, o zamanlar seni de yad ederek. Nothing but love..

Veranderd door pepuk, 14 oktober 2018 - 20:16

bir derdim var bin dermana değişmem..

taş olsaydım erirdim
toprak idim dayandım

1 gebruiker(s) lezen dit onderwerp

0 members, 1 guests, 0 anonymous users