Springen naar inhoud

Yorucu bu hayat

• Please log in to reply
Er zijn 29 reacties in dit onderwerp

#16 Crazed

Crazed

| The Sage |

• V.i.p.
  • 17433 berichten
  • Geslacht:Man
  • Opleiding/Beroep: Alternatif Memur

Geplaatst op 09 juni 2010 - 23:29

Hatice'yi fanatik bir PVV'li hamile bıraksın. Sonra dava açılsın PVV'ciye karşı. Hollanda'nın ikiyüzlü şeref yoksunluğu yüzünden PVV'ci kazansın. Insan Hakları Mahkmesine taşınsın. Onlar da sessiz sedasız kalsın, söz konusu Müslüman diye. Orada sesimiz duyulsun. Sonra Türkiye, Türk kökenli ülkeler, Islam ülkeleri ayaklansın, hatta güçler birleşsin. Sonra her yerde, tek yürek olalım. Bir 10 yıl içinde Hatice'nin gayri-meşru oğlu savaşımızın simgesi olsun. Ona her şeye rağmen sevgiyle yaklaşalım, örnek olalım. Sonra Hollanda'dan başlayıp, dünyayı feth edelim. Wilders'ı de eşekler kovalasın. Hatta kovalamkta bırakmasınlar, çoğaltmaya çabalasınlar.

The end of "Hatice the mother of Revolution"

#17 Turkishmoon

Turkishmoon

no guts no glory

• V.i.p.
  • 10925 berichten
  • Functie: Columnist
  • Opleiding/Beroep: school of hard knocks

Geplaatst op 09 juni 2010 - 23:30

Bericht bekijkenAydost, op 09 juni 2010 - 23:18 , zei:

birden dedim yav ben neden bisey yazmiyayim ki. sonra basladim yazmaya. maar ik ga toegeve 2ce kez yazdiktan sonra daha yazasim gelmedi. ama mademki bir seye basladim iyi veya kotu bitirmem gerek. ama isteh su sinavlar bir bitsin, dogru duzgun kafami vererek yazip bitircem ins'Allah... :)

Bir yaziyi "bitirmem gerek" ile devam ettiremezsin, fiyasko olur. Yazilan yazilar içten gelmesi lazim, düsünmeden yazman lazim...
The first step to getting the things you want out of life is this: Decide what you want.

#18 tamturk

tamturk
  • Leden
  • 1874 berichten
  • Geslacht:Vrouw

Geplaatst op 09 juni 2010 - 23:31

eskiden bende yazardim aslinda, ama bende hikayenin sonu acayip absurd ve psycho olurdu. herkez cok fena bir sekilde olurdu falan :ph34r:

ik verwacht  van jou een gruwelijke einde Aydost. :cupid:
-modedit: onderschrift overtreedt onze forum regels.

#19 Crazed

Crazed

| The Sage |

• V.i.p.
  • 17433 berichten

Geplaatst op 09 juni 2010 - 23:31

Parçala Hatice'yi Aydost :idi:. Hadi görelim seni.

Veranderd door Crazed, 09 juni 2010 - 23:32

#20 tamturk

tamturk
  • Leden
  • 1874 berichten

Geplaatst op 09 juni 2010 - 23:34

ow evet evet, Alco disleyerek oldursun haticeyi :hug:

#21 Aydost

Aydost
  • Leden
  • 106 berichten

Geplaatst op 09 juni 2010 - 23:37

yazmaya ne kadar suanda erinsemde, ama yazcam, sonunu kendim de merak ediyorum. ortaya nasil birsey cikardigima bakcam. ve Turkishmoon yazarken zaten o an aklima ne geliyorsa oldugu gibi yaziyorum, yani oturup da dusunmedim ne yazim die. birden yazmak istedim ve bunlar cikti benden :D  hayirlisi bakalim daha neler yazicam :P
Ölüm kapıyı çalmadan kendine gel insanoğlu!

#22 Turkishmoon

Turkishmoon

no guts no glory

• V.i.p.
  • 10925 berichten
  • Functie: Columnist
  • Opleiding/Beroep: school of hard knocks

Geplaatst op 09 juni 2010 - 23:40

Hatice güzel mi bari?  :idi:
The first step to getting the things you want out of life is this: Decide what you want.

#23 Aydost

Aydost
  • Leden
  • 106 berichten

Geplaatst op 09 juni 2010 - 23:43

hahah Allahim soruya bak yav. bilmem orasini sen bil, okurken nasil canlandirdiysan Hatice'yi bilemem tabi. kesin guzeldir hahah

#24 Crazed

Crazed

| The Sage |

• V.i.p.
  • 17433 berichten

Geplaatst op 09 juni 2010 - 23:45

Benim aklımdaki Hatice fevkalade abi. Parçalansın. Hayırlısı bakalım :idi:

#25 tamturk

tamturk
  • Leden
  • 1874 berichten

Geplaatst op 09 juni 2010 - 23:49

Bericht bekijkenAydost, op 09 juni 2010 - 23:43 , zei:

hahah Allahim soruya bak yav. bilmem orasini sen bil, okurken nasil canlandirdiysan Hatice'yi bilemem tabi. kesin guzeldir hahah

mss kun je haar ook even beschrijven. kleur van haar, huid, ogen en vorm van neus enzow

#26 Aydost

Aydost
  • Leden
  • 106 berichten

Geplaatst op 09 juni 2010 - 23:49

Bericht bekijkentamturk, op 09 juni 2010 - 23:34 , zei:

ow evet evet, Alco disleyerek oldursun haticeyi :hug:

o adam tam bir kabus, yazik olur Haticeye :)

#27 YavuzBaba

YavuzBaba

Varlıktan sıyrılıp ruh olmak gerek

• Banned
  • 5432 berichten
  • Opleiding/Beroep: Tayyareci

Geplaatst op 09 juni 2010 - 23:59

Bericht bekijkenAydost, op 09 juni 2010 - 23:18 , zei:

birden dedim yav ben neden bisey yazmiyayim ki. sonra basladim yazmaya.
Birden yazmaya baslamadan önce bu kendine sordugun soruyu bir de bize sorsaydin keske, yazmaman için yüzlerce sebep bulurduk ^_^

Yüksel dua etsin de Türk Telekom TS'teki bu fantezi dolu hikayeleri görmesin, Türk aile yapisini ve ahlakini bozma suçundan kesin TS'e erisimi engellerler :idi:
Ben, yabancı kaynaklı hiçbir fikri benimsemeğe tenezzül etmeyecek kadar millî şuur ve gurura malik bir Türk'üm. Siyasi, içtimai mezhebim Türkçülüktür.
Atsız

Her devrin menkûbu

#28 Efsanur

Efsanur

~Yok elinde sabırdan öte bir kozun~

• Leden
  • 2125 berichten
  • Geslacht:Onbekend :)
  • Opleiding/Beroep: HvA

Geplaatst op 10 juni 2010 - 00:39

Hatice daha emekleyemeden oldurdunuz be, piskopatlar :D

[font="Lucida Sans Unicode"]Onu sana katiyor derken mesafe koyabilirde[/font]..

#29 Aydost

Aydost
  • Leden
  • 106 berichten

Geplaatst op 05 juli 2010 - 00:07

Ertesi gün Hatice işyerinde işarkadaşı Şükran'la dertleşirken aklına hep gördüğü rüya gelmişti. Şükran ondan 2 yaş büyüktü ve çok iyi anlaşıyorlardı. Bu yüzden ona söyleyip söylememek arasında kendince gidip geldi. Birazcık düşündükten sonra söylemeye karar verdi. Belki anlatırsa olurda rahatlardı.
-"Şükran abla, sana birşey söylemem gerek. Daha doğrusu söyleyip söylememem arasında gidip geldim. Sen benim çok iyi bir arkadaşımsın, birisine söylemeye çok ihtiyacım var. Belki rahatlarım. Ve abla, kimseye söyleme."
Şükran, Hatice'yi rahatlatmak için sıcak bir gülümsemeyle:
-"Benim Hatcemin bir derdi mi varmış, bana söyliceksin tabi başka kime söyliceksin. Hadi anlat bakalım."
-"Abla ben hergün aynı rüya'yı görüyorum, ve hep korkarak uyanıyorum. Bıktım artık hep bu aynı rüyadan, yaşamak istemiyorum bu rüya yüzünden."
Şükran Hatice'yi nasıl bir rüya'nın bu duruma getirecek kadar olduğunu merak etmişti, bir o kadar da şaşkındı bu sözleri duyduğuna.
-"Sen ne diyorsun öyle, ne demek bıktım, yaşamak istemiyorum artık? Sana yakışıyormu bu sözler? Allah (c.c.)verdi bu canı, ne zaman isterse'de alır!"
Şükran biraz sert davranmıştı, ama Hatice'nin bu sözleri'nden birilerinin ona bunu hatırlatması gerektiğini düşünmüştü. Ve hemen sordu:
-"Peki ne görüyor'sun rüyanda?"
-"Sorma abla, annemi, kardeşimi kötü bir halde görüyorum. Küçücük bir, evde beş parasız kalmışlar. Açlar ve hiçkimse onlara yardım eli uzatmıyor."
-"Peki sen yokmusun?"
-"İşte beni korkutan, üzen'de orası. Bir tabut görüyorum ve annemle kardeşim o tabut'un karşısında oturup ağlıyor. Yani o tabut'un içinde yatan benim abla."
Hatice kendini tutamayıp ağlamaya başlamıştı.
-"Haticem yapma böyle, alt tarafı bir rüya, aldrıma sen."
-"Nasıl aldırmam abla, ya gerçek olursa?. Annem kardeşim o hale gelirse? Babam öldükten sonra herşeye ben bakıyorum. Onlar bensiz ne yapar? Rüyamdaki gibi beş parasız kalırlar."
-"Ama bu sadece bir rüya sonuçta Hatice, takma bu kadar."
-"Hergün her anı aynı görüyorum, nasıl sadece bir rüya derim? Rabbim bana gösteriyor olacakları. Tetbir'imi almam gerek. Ben ne yapacağım abla? Akıl ver bana delireceğim artık, çok yoruldum!"

#30 insaniyet

insaniyet
  • Leden
  • 765 berichten

Geplaatst op 05 juli 2010 - 00:57

Stop maar snel met je kansloze verhaaltje.
Acı biberler sür dilime dudaklarıma.

0 gebruiker(s) lezen dit onderwerp

0 members, 0 guests, 0 anonymous users