Springen naar inhoud

Fenerbahçe'liler Lokali...

• Please log in to reply
Er zijn 2049 reacties in dit onderwerp

#16 Republic of Fenerbahce

Republic of Fenerbahce
  • Leden
  • 3166 berichten
  • Geslacht:Man
  • Opleiding/Beroep: Manager @ FBT Financial Services

Geplaatst op 17 april 2006 - 21:35

Bericht bekijkenDeNiSzLee, op 17 Apr 2006, 22:28, zei:

Als basel zou door gaan in de uefa konden we vanaf volgende jaar maar met 1 club naar cl.

Dat Turkije met minder team in Europa vertegenwoordigd gaat worden heeft volgens vele als oorzaak dat Fenerbahce is uitgeschakeld. ze zeggen dat fener alles wat gs in die jaren heeft opgebouwd met de grond gelijk heeft gemaakt. Klopt enigzins, vergeet alleen niet dat GS van tromso of wat dan ook heeft verloren. Als GS had gewonnen en verder was gegaan in de beker hadden we het hele gezeik over dat WE door FB met minder teams in europa spelen niet hebben. Het is gewoon een automatisme geworden bij mensen door gelijk een link te leggen met FB als we het over het aantal Turkse teams in europa hebben.

Deniszlee dostum, lafim sana degil senin dusunceni biliyorum fakat seni quote benim yazmak istediklerime uydugu icin sectim. (f)
Corumlu severse kimse durduramaz
Corumlu aglarsa kimse susturamaz
Corumlu kaybolursa kimse bulamaz
Unutmaki her adam Corumlu oLamaz

#17 Kerimoglu

Kerimoglu
  • V.i.p.
  • 4520 berichten

Geplaatst op 17 april 2006 - 21:42

Ja maar weetje wat het is. Fenerbahce ziet zich zelf als een wereld team met wereld spelers, dus dan verwachten wij ook dat zij iets doen in europa. Tjah dat turkse teams tegenwoordig niet verder komen dan de eerste rondes, dat is pas een automatisme geworden.

Als we ons zelf vergelijken met Nederlandse teams in europa, dan zijn wij echt een blamage.
Efelik Efendiliktir

#18 Dj_MysTiq

Dj_MysTiq
  • Banned
  • 203 berichten
  • Interests:Alles over Bouw/design en ontwerp.....:)
  • Opleiding/Beroep: Bouw/Design en Ontwerp

Geplaatst op 18 april 2006 - 17:13

Bericht bekijkenJayJay, op 17 Apr 2006, 22:12, zei:

Bu kurtarici neden Avrupada bir türlü basarili olamiyor? Gittigi takimlari belki 'kurtariyor', ama elindeki simdiki cevher kadroya batiriyor. Fenerbahce iki senedir sampiyon oluyor, ama bir turlu Daum'un yüzunden Avrupada basarili olamiyor. Daum'un TD oldugu takimlara bakin, hangisi Avrupada basari kazanmis?

Not: bu topigin yeri bence "Humor"'dur  :D

Eger humorsa o zaman verplaats yap

Cevher kadro diyorsun ben bir FB Li olarak FB de bir cevher takim gibi gormuyorum .

FB 2 senedir sampiyon oluyor demissin ama avrupada basarili olamiyor gene bir FB olarak Bu is Teknik Direktora bakmaz oyunculara bakar Cok gorduk FB yi bu sezon o CEVHER dedigin oyuncular kosacak hali yoktu ne yani Daum cikip Futbolcularimi pohpohluyacakti :):)

Herseyi bir takimin Teknik Direktorune baglamayalim zaten TURKIYE futbolu Bu sebebtende kaybediyor .. Bakiniz Real Madride 2-3 senedir ne halde kac Teknik Direktor degisti ne oldu ama bundan 2-3 sene onceki GS ye bakiniz F.Terim 4-5 sene Teknik adamdi tanidik yuz tanidik system ama unutmayin fatih terimiin GS de teknik direktorlugu birakmadan 1 yil once Ueafa kazanildi simdiki GS ye bakin ne halde sorarim??

Ben sunuda belirtmek istiyorum Gs- ve Fb- taraftarlarina bu ulke hepimizin bu takim da T.C nin takimlari yani neyi neden nasil paylasamiyorsunuz anlamadim ne insanlar oldu yaralandi ne taraftar birbirine kufur etti sucladi ne yazarlar birbirine girdi Ya Allah askina ne zaman bundan vazgecip birlik olup dogru duzgun bir Futbol bakmanin tadina varicaz ??

bugun Gs FB nin ne yaptiginla ilgilenir bu arada FB de GS nin ne yaptigiyla ilgilenir
GS ye gore FB --->> yok iste A Yildirim dugmeye basmismisda yok 2 sene ust uste bu takimi Federasyon sampiyon yapmismisda yok FB bir Rum takimiymismis da

FB ye gore GS --->> hemen hemen aynisi yukarda yazdiklarimin :)

Ama su gercek eger TARAFSIZ bir kisi olarak goruslerimi yazmak gerekirse

O. Canaydin Gitmeli A. Yildirim biraz daha sakin olmali herseye karismamali
su da gercektir ki hem FB taraftarlari hemde GS taraftarlari bunu cok iyi ama cok iyi bilir Haluk Ulusoy Bu TURKIYE deki BUTUN SPOR KLUBLERINE bir FEDERASYON BASKANI olamaz FEDERASYON BASKANLIGI yapamaz

Once istikrari yakalamak gerek bu sadece uzun vadede olabilir kisa vadeli yapilan yatirimlar herzaman batar

Saygilarla
Geplaatste afbeelding

edit Yuksel : voldoet niet aan regel 4.3.1. van onze forum regels.

#19 Ferry

Ferry
  • Leden
  • 515 berichten

Geplaatst op 19 april 2006 - 16:21

Umit ozati oynatan adam kurtarici olamaz
Bokun cirkinligi olmasa, cicegin guzelligi olurmuydu?!!!

#20 Delikanli69

Delikanli69
  • Leden
  • 267 berichten

Geplaatst op 22 april 2006 - 10:31

abi bana versinler o kadroyu bende sampiyon yaparim :S
Ne Mutlu TURKUM Diyene

#21 Dj_MysTiq

Dj_MysTiq
  • Banned
  • 203 berichten

Geplaatst op 22 april 2006 - 14:16

Geplaatste afbeelding

Posta Gazetesi’nde bugün Erdoğan Aktaş’ın köşesinde yer alan “Bu Ayıp Fenerbahçe’ye Yeter” başlıklı haber, gerçeği yansıtmamaktadır.
Haberde; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, Fenerbahçe Fikirtepe Altyapı Tesislerimize prova yapmak için gelen öğrencilerin, kapıdaki görevli tarafından aralarında Fenerbahçe haricindeki takımların formalarını giyenlerin soyunmaları gerektiği söylendiği hatta bunun gerçekleştiğine dair hayali bir senaryoya yer verilmiştir.

Fenerbahçe Dereağzı ve Fikirtepe Tesislerimizde bulunan halı sahalara maç yapmak için gelen kişilerin, herhangi bir tartışma ve olay çıkmaması için başka takımlara ait forma giymemeleri istenmektedir. Bu, tesislerimizde uzun zamandır uygulanan bir kuraldır.
Konu ile ilgili olarak bu haberi yapan kişiler, bu kuralın yazılı olduğu tabelayı gördükten sonra, tesislerimizde geçerli olan bu uygulamayı prova için gelen öğrencilere uyarlayarak kendilerine göre bir senaryo yazmışlar ve kendi senaryolarını “ayıp” olarak nitelendirip, olayı Fenerbahçe Spor Kulübü’ne ve Başkanımız Aziz Yıldırım’a mâl etme yoluna gitmişlerdir.

23 Nisan etkinliklerinde görev alacak olan okullardan gelen öğrenciler, üstlerinde hangi forma veya hangi renkten kıyafet olursa olsun, son derece nizami bir şekilde öğretmenleri gözetiminde provalarının yapmış ve aynı şekilde de geri dönmüşlerdir. Provalar 2 gün sürmüş ve her okulun yönetimi, gösterilen misafirperverlikten dolayı Kulübümüze ve Fenerbahçe Fikirtepe Tesisleri’ne teşekkür yazısı yollamıştır.

T.C. Kadıköy Kaymakamlığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı 21 beden eğitimi öğretmeninin Posta Gazetesi’ndeki bu habere ilişkin duydukları rahatsızlıklarını içeren yazıları şu şekildedir. 21 öğretmenin imzalarının da bulunduğu yazı; Posta Gazetesi Yazı İşleri Müdürlüğü’ne ve bilgi olarak Kulübümüze de faks olarak yollanmıştır.

Posta Gazetesi Yazı İşleri Müdürlüğü’ne;
21.04.2006 tarihli Posta Gazetesi’nde çıkan Fenerbahçe Fikirtepe Tesisleri hakkında yazı ile ilgili olarak; Kadıköy İlçesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlamada görevli öğretmenler olarak aşağıdaki açıklamaların yapılmasını zorunlu gördük.
1- Uzun yıllardan beri gerek Fenerbahçe Fikirtepe Tesisleri’ni gerekse Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu’nu bayram hazırlıklarında ve tören kutlamalarında rahatlıkla kullanmaktayız.
2- Bu çalışmalarımızda tüm tesis çalışanlarından yakın ilgi ve destek görmekteyiz.
3- Bahsedilen tarihte ve diğer günlerde bahsedilen şekilde bir baskıyla karşılaşmadığımız gibi tüm öğrencilerimiz çalışmalarını üzerlerindeki giysiyle tamamlamıştır.
4- Gazetede yayımlanan yazının Fenerbahçe – Galatasaray maçı öncesi, aslı olmayan, gerçek araştırılmadan yazılmış bir yazı olduğunu düşünmekteyiz.
5- Tesis çalışanlarından gelecek böyle bir teklif olsa dahi, her biri farklı bir kulübün taraftarı olan, görevli öğretmenler tarafından kabul edilmeyeceği bir gerçektir.

Durumu görevli öğretmenler adına, bilgilerinize iletirken gerekli düzeltmenin yapılması gerektiği inancımızı belirtmek isteriz.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Geplaatste afbeelding
Geplaatste afbeelding

haha artik bu millet haketten sasirdi  allah akil fikir versin
Geplaatste afbeelding

#22 Dj_MysTiq

Dj_MysTiq
  • Banned
  • 203 berichten

Geplaatst op 22 april 2006 - 19:35

Galatasaray ile oynayacağımız derbi maç için Şükrü Saracoğlu stadına doğru hareket eden Galatasaraylı taraftarlara eşlik eden 30 kadar Beşiktaş taraftarı, Galatasaray tezahüratları ile sarı kırmızılılara eşlik etti. Geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu açıklamalarla büyük tepki toplayan Beşiktaş başkanı Yıldırım Demirören'in ardından, Beşiktaşlı taraftarlarında benzer bir tutum içine girmesi Türk Futbolu'nda "Üç Büyük" devrinin bittiğini resmi olarak belgelemiştir. Beşiktaş Jimnastik Kulübü artık Galatasaray'ın bir şubesi olduğunu benimsemiş, camia olarak sergilemiş oldukları tavırlarla bunu tüm spor kamuoyuna göstermiştir.

Bron antu.com

:):) Gs+Bjk+Ts FB ye karsi en uitslag is FB kampioen

haha ReziLLer PisLik yaparak Yalan dolan yaparak neyi Hakkedeceginizi zannediyorlar haberleri yok
ALLAH herkezin hakkini verir merak etmeyin siz devam edin provakosyonlara zaten amaciniz spor degil politika kolay gelsin

Sampiyonluk bu sene gene FB nin

Veranderd door Dj_MysTiq, 22 april 2006 - 19:40

Geplaatste afbeelding

#23 Anelka''37

Anelka''37
  • Leden
  • 34 berichten
  • Interests:Voetbal, muziek, film kijken.........

Geplaatst op 22 april 2006 - 19:44

Galatasaray ve Besiktas << kardeslik külübü

HER ZAMAN HER YERDE EN BUYUK FENER!!!! :bye:
Geplaatste afbeelding

#24 ayabenzer_18

ayabenzer_18
  • Leden
  • 123 berichten
  • Interests:... Kimsede Aramadim Gonlumun Pamuk Prensesini ...
  • Opleiding/Beroep: Commercieel Bedrijfsleider/ Ondernemer Kleinbedrijf

Geplaatst op 22 april 2006 - 20:04

"Mahallenin bütün köpeklerinin aynı anda havlaması tesadüf değildir"
Geplaatste afbeelding

#25 bjk-2pac

bjk-2pac
  • Leden
  • 1068 berichten

Geplaatst op 22 april 2006 - 20:06

Bericht bekijkenayabenzer_18, op 22 Apr 2006, 21:04, zei:

"Mahallenin bütün köpeklerinin aynı anda havlaması tesadüf değildir"
Laflarina dikkat et,köpegin kim oldugunu 3 mayis'ta görürüz.
Ben hasta bjkliyim,gsarayi da feneri de sevmem, ikiside ayni ...

#26 TurkGenci

TurkGenci
  • V.i.p.
  • 2876 berichten

Geplaatst op 22 april 2006 - 20:10

Adamlar GS macina gelip onlarla birlikte GS sarkilari soyluyorlar. Schandalig gewoon. Bu galibiyet ilac gibi geldi vallahi!

#27 Adnan

Adnan
  • Forum Moderator
  • 3134 berichten
  • Interests:Fenerbahçe

Geplaatst op 22 april 2006 - 20:19

80li yillardada ayni tribunlerde bayraklari beraber salliyorlarmis.
Iyilik yap hatirlanmaz, bi yanlis yap unutulmaz...

#28 ayabenzer_18

ayabenzer_18
  • Leden
  • 123 berichten

Geplaatst op 22 april 2006 - 20:19

[mod]let op je taalgebruik[/mod]

Veranderd door GiresunStyle, 22 april 2006 - 20:21

Geplaatste afbeelding

#29 Dj_MysTiq

Dj_MysTiq
  • Banned
  • 203 berichten

Geplaatst op 22 april 2006 - 20:21

Bericht bekijkenbjk-2pac, op 22 Apr 2006, 21:06, zei:

Laflarina dikkat et,köpegin kim oldugunu 3 mayis'ta görürüz.
Ben hasta bjkliyim,gsarayi da feneri de sevmem, ikiside ayni ...

Atasozu " havlayan kopek isirmaz "

Zaten BJK gecen ve bu sezon Ligde hicleri oynadi gelecek sene kesin Dusecek bu BJK Allah sonunu hayir etsin :)
Geplaatste afbeelding

#30 ayabenzer_18

ayabenzer_18
  • Leden
  • 123 berichten

Geplaatst op 22 april 2006 - 20:26

Besiktas Jimlastik Kulubu

100 yilda bir sampiyon oluyorsunuz gerisi LAF....Haw Haw
Geplaatste afbeelding

0 gebruiker(s) lezen dit onderwerp

0 members, 0 guests, 0 anonymous users